Meczowe

einhard | 5 października 2020

Stefanini o meczu z Napoli

Także Luca Stefanini twierdzi, że Juventus trzymał się protokołu i sugeruje, że Napoli tego nie zrobiło.

Bianconeri i Lega Serie A zdecydowali, że wniosek Napoli o przełożenie meczu nie zawiera wystarczających przesłanek.

Oświadczenie ASL nie zawiera nic nowego. W tym konkretnym przypadku, w momencie zarejestrowania pozytywnego przypadku, musi natychmiast zostać nałożona kwarantanna – powiedział lekarz Juventusu w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Tak właśnie zrobiliśmy z zawodnikami, personelem, personelem medycznym i kadrą meczową, kiedy w tym tygodniu zarejestrowaliśmy dwa pozytywne testy. Wykonaliśmy też wymazy, znowu zgodnie z protokołem, które dały wynik negatywny i dzięki temu mogliśmy rozegrać ten mecz.

Nie wiem, czy Napoli zrobiło to samo. Wiem tylko, że my respektujemy protokół i postępowaliśmy zgodnie z nim co do joty.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
3 lat temu

Jest wtorek, mecz miał się odbyć w niedzielę. Dalej nie ma oficjalnej decyzji o walkowerze. Na stronie ligi jest informacja, że mecz nie został rozegrany. Zamiast wszystko przeciąć szybką decyzją to ci czekają nie wiadomo na co. Jeśli Napoli nie zgodzi się z walkowerem to niech się odwoła. Jeśli nie będzie walkoweru to możliwe, że będzie to koniec Serie A w tym sezonie. Każdy zespół będzie kombinował z wirusem, tak, żeby np, uniknąć degradacji albo poczekać na wyzdrowienie jednego zawodnika. De Laurentiis to jest rak tych rozgrywek, w pierwszej kolejności władze powinny zawiesić jego.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi