Meczowe

einhard | 16 maja 2021

Stellini: Chcieliśmy wygrać

Cristian Stellini nie chciał narzekać na sędziego i twierdzi, że Inter chciał wygrać z Juve.

Asystent Antonio Conte po raz kolejny został wyznaczony do rozmowy z mediami po meczu, ponieważ trener Interu nie robi tego, odkąd Inter zdobył tytuł.

Nadal świętowaliśmy, dla nas ważne było, aby przyjechać tu i zagrać ze spokojem. Zespół zrobił to, co musiał, niezależnie od epizodów.

Sędzia zdołał rozwścieczyć obie drużyny.

Nie do nas należy omawianie tego, co się stało. Wszystko jest jasne. Nie ma sensu tego komentować.

Czujemy radość ze dobycia Scudetto, próbowaliśmy wygrać, cieszymy się z występu naszych chłopaków. Nie do mnie należy komentowanie.

Było wiele incydentów, byłoby nierozsądnie skupiać się tylko na jednym. Chcieliśmy tu przyjechać i uhonorować zdobyty tytuł naszą grą, udowadniając, że jesteśmy najlepszą drużyną.

Chłopaki zagrali świetny mecz, ale mogło być lepiej. Zawsze jest miejsce na poprawę. W zeszłym sezonie dotarliśmy do finału Ligi Europy i zajęliśmy drugie miejsce w Serie A. W tym sezonie zdobyliśmy tytuł.

Co musi zrobić Inter, aby się poprawić w następnym sezonie?

Musimy poprawić podejście do wielkich meczów i grę w Lidze Mistrzów, musimy podnieść poprzeczkę. Stworzyliśmy wiele okazji do strzelania goli w tym sezonie, których nie wykorzystaliśmy, powinniśmy byli być bardziej kliniczni. Doświadczenie jest kluczowe. Pomaga grać na wysokim poziomie.

Cieszymy się z chwili, mamy jeszcze tydzień, aby udowodnić, że jesteśmy najlepszą drużyną w lidze, jesteśmy spokojni i mamy odpowiednią mentalność.

Według ekspertów Sky Sport Italia, Lautaro Martinez był jednym z najlepszych zawodników na boisku.

Lautaro jest podobny do Aguero, ma tak wielki margines poprawy, bardzo się rozwinął i zawsze pomaga zespołowi.

Musielibyśmy położyć lód na głowie, gdybyśmy słuchali wszystkich plotek, musimy go zatrzymać.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi