Meczowe

einhard | 18 października 2020

Stroppa: Żałujemy remisu

Giovanni Stroppa poczuł żal po remisie Crotone z Juventusem. Squali zdobyli swój pierwszy punkt w tym sezonie, ale trener przyznaje, że z przebiegu spotkania liczyli na więcej.

Serie A to inny świat w porównaniu do Serie B. Straciliśmy kilka bramek popełniając naiwne błędy, ale nadal uważam, że jesteśmy na dobrej drodze – powiedział trener Crotone w rozmowie z DAZN.

Dziwnie jest mówić, że czuję żal po remisie 1:1 z Juventusem, ale mieliśmy okazję zdobyć trzy punkty.

Nie wiem, czy trochę się przestraszyliśmy po nieuznanym golu Moraty, ponieważ trochę się spięliśmy, cofnęliśmy i nie podejmowaliśmy dużego ryzyka. Mogliśmy zrobić więcej, mając przewagę jednego zawodnika, ale muszę przyznać, że radziliśmy sobie bardzo dobrze nawet, gdy graliśmy 11 na 11.

Juve ciągle nie jest w optymalnej dyspozycji, ale widzieliśmy, że wciąż mają niezwykłe talenty, które mogą wejść z ławki i wprowadzać zamieszanie, więc możemy być dumni z tego wyniku.

Crotone wywalczyło promocję dzięki pewnym ideom i stylowi, i staramy się to prezentować również w Serie A. Ten punkt zdobyty przeciwko mistrzom z pewnością może zwiększyć naszą pewność siebie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi