Meczowe

einhard | 23 sierpnia 2021

Syn Pirlo zaczepia Juventus

Syn Andrei Pirlo opublikował uszczypliwą wiadomość w mediach społecznościowych po remisie Juventusu z Udinese.

Pirlo został zwolniony przez Juventus i zastąpiony przez Massimiliano Allegri po tym jak trener wywalczył zaledwie czwarte miejsce w Serie A w zeszłym sezonie.

Stara Dama pod wodzą nowego szkoleniowca straciła dwa punkty w otwierającym sezon spotkaniu z Udinese, które odrobiło dwubramkową stratę.

Piłka nożna jest fajna, ponieważ byłoby to winą tylko jednej osoby, gdyby Juventus rozegrał takie spotkanie w zeszłym sezonie – napisał Nicolò Pirlo w historii na Instagramie, dodając do fotografii ojca opis oraz emoji klaszczących rąk.

Jednak tej osoby już tam nie ma.

Nicolò Pirlo usunął wiadomość zaledwie po kilku minutach, ale nie był na tyle szybki, aby uniknąć rozprzestrzeniania się jej w mediach społecznościowych.

Źródło: twitter.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Młody nie ogarnia,że fani nie czepiali się Pirlo na początku sezonu, gdy ten zaliczał wstydliwe remisy z dołem tabeli,ale pod koniec sezonu, gdy okazało się,że jego taktyka z FIFY nie działa, a zespół gra gorzej niż na początku rozgrywek. Jak Max wypadnie poza TOP4 pod koniec sezonu to wtedy będzie można czynić podobne porównania. A czy tak będzie? Wątpię.

OldLady
1 rok temu
Reply to  pogon

I został szybciutko doprowadzony przez ojca do porządku. Szkoda, że Pirlo nie ma pracy bo z czasem te uszczypliwości będą się ujawniać, zaś on będzie odsłaniał coraz więcej kwasu jaki żarł ekipę w tamtym sezonie. No chyba, że są odpowiednie klauzule w umowie.

Pepe_Mar
1 rok temu

Oj nie ładnie tak ojcu wstyd przynosić.

Ja bym na miejscu seniora Pirlo przeprosił za syna, jednoczesnie rozumiejac frustracje syna, bo najpewniej znalazł się jakiś margines pseudokibiców którzy się wyżywali w poprzendim sezonie zarówno na Andrei jak i jego rodzinie.

Pluto
1 rok temu

Przeprosił za syna, przynosi wstyd, doprowadzony do porządku? Chyba wam coś umknęło s mianowicie reakcje Pirlo i szanowanej małżonki za zwolnienie z klubu. Otóż Andrzej i jego rodzina są, jak widać cały czas, oburzeni zwolnieniem z Juventus, są świecie przekonani, że nie było do tego podstaw a smsa decyzja to obraza i i brak szacunku dla wielkiego Andrei. Z każdego topowego kubu wyleciałby z hukiem w połowie sezonu, my zupełnie irracjonalnie daliśmy mu czas do końca a katastrofy uniknęliśmy tylko cudem a ten ma cały czas gorzkie żale. Niestety Pirlo zaczyna się jawić jako bezkrytyczny 🤡 z ego nadętym do… Czytaj więcej »

didnthearnobell
1 rok temu
Reply to  Pluto

O czym Ty piszesz? Po pierwsze: daj sobie spokój z takimi protekcjonalnymi uwagami, wstyd to czytać.
Po drugie? Jacy my? Ty z kim dałeś ten czas? Z Nedvedem pisaliście na gadu-gadu?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi