Gracze Juve

maciejovsky | 3 listopada 2022

Szczęsny: Wreszcie mieliśmy odpowiednie nastawienie

Wojciech Szczęsny przyznał, że Juventus wykazał się właściwą postawą w meczu z PSG.

Stara Dama zdobył zaledwie trzy punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów i pożegnała się z tymi rozgrywkami.

Na początku gry w grupie oczywiste było, że nie chcemy wylądować w Lidze Europy, ale teraz, gdy tam trafiliśmy, musimy spróbować wygrać ze względu na szacunek dla koszulki, którą nosimy.

Można było zauważyć dziś właściwą postawę, nawet jeśli przegraliśmy mecz, choć to nigdy nie jest miłe. Chłopaki wykazali się odwagą i grali w piłkę, a to nie lada wyczyn dla tak młodych piłkarzy grając z przeciwnikiem na takim poziomie.

To, czego brakowało nam w Lidze Mistrzów, to odpowiedniego nastawienia, odwagi i chęci do walki. Przeszliśmy przez fazę grupową bez właściwego charakteru i mentalności Juventusu, które można było dostrzec dopiero teraz. Myślę, że to był mocny sygnał.

Mecz z Interem? To bezpośredni mecz i przeniesiemy ten entuzjazm dzięki powrotowi Chiesy i postaramy się wygrać.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SzeFu1897
10 miesięcy temu

Czasami mi się wydaje, że piłkarz = głupiec. Niektórzy powinni poprostu się nie odzywać. Na miejscu prezesa zawołał bym chłopaków i zapytał jak to jest, że płacąc im milionowe kontrakty piłkarze nie mają ,,odpowiedniego nastawienia, odwagi i chęci do walki.” Czy można nazwać naszych piłkarzy parodystami i porównywać do Najmana?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi