Gracze Juve

einhard | 21 maja 2019

Szczęsny: Zajmę się Ramsey’em

Wojciech Szczęsny ujawnił, w jaki sposób planuje zająć się Aaronem Ramseyem.
 
Szczesny i Ramsey byli kolegami z drużyny, grając jeszcze w Arsenalu, zanim bramkarz przeniósł się do Włoch w 2017 roku. Para zawodników spotka się ponownie w Juve w przyszłym sezonie.
 
Przyjechał tu na leczenie. Mamy tutaj najlepszych fizjoterapeutów na świecie. – powiedział bramkarz w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.
Pewnego wieczoru zabrałem go na obiad. Będzie dla nas wielkim wzmocnieniem. Jest jakościowym pomocnikiem, jest bardzo dobry w ustawianiu się, zdobywa wiele bramek i zapewnia wiele asyst. Kiedy jest sprawny, jest jednym z najlepszych.
To, czy zagra jako pomocnik, czy nie, zależeć będzie od nowego trenera. Dla mnie może grać nawet na prawej obronie, ponieważ broni bardzo dobrze.
Ramsey zapytał mnie, co stało się z Allegrim, chociaż będzie chętnie pracował z nowym trenerem. Rozmawialiśmy ze sobą kilka razy, zanim podpisał kontrakt z Juventusem. Poprosił mnie o radę. Powiedziałem mu: „To proste. Jeśli zadzwoni Juve, możesz spokojnie się zgodzić.” Tak się stało i oznacza to, że Aaron mnie słucha.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi