Coppa Italia

einhard | 16 czerwca 2020

Szereg inicjatyw podczas finału Coppa Italia

Paolo De Siervo przyznał, że finał Coppa Italia w erze COVID będzie różnił się w pewnych kwestiach w stosunku do poprzednich spotkań.

Na dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Lega Serie A przedstawił kilka drobnych inicjatyw, które mają zapewnić, że gra będzie mogła się toczyć z zachowaniem dystansu społecznego, ale w jak najbardziej przyjazny dla widzów sposób.

Christian Vieri będzie prowadził transmisję na żywo na Instagramie przed meczem, w jego przerwie i po ostatnim gwizdku.

Puste trybuny Stadio Olimpico zostaną wypełnione pokazami świetlnymi, dzięki którym widzowie przed telewizorami na trybunach zobaczą „cyfrowych kibiców” oraz „stosowaną przez nich choreografię”.

Puchar Włoch będzie pierwszym trofeum w świecie piłki nożnej, wręczanym po blokadzie związanej z koronawirusem, z którego powodu nie będzie tradycyjnej ceremonii wręczenia medali i pucharu. Medale dla zawodników oraz sam puchar będą pozostawione na stole na podium, a piłkarze będą musieli rozdzielić je sami między sobą.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

Po cholerę „cyfrowi kibice”? Czy naprawdę ludzie nie są w stanie cieszyć się meczem bez widoku kibiców? Zwłaszcza po tak długim okresie bez piłki… Świat jest chory, że dorosłym ludziom trzeba stwarzać fikcyjną rzeczywistość, by ci dali radę obejrzeć mecz. Każdy wie, że jest COVID, każdy odczuwa trudności, więc świadomość problemu jest. No, ale pobawimy się w inny świat i pooglądamy „cyfrowych kibiców”. Zupełnie tego nie rozumiem.

pogon
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Moim zdaniem zdecydowanie lepszą inicjatywą byłoby zapewnienie dopingu za pomocą głośników i narzędzi porozumiewania się na odległość. Sztuczni kibice to trochę brzmi jak żart.

OldLady
2 lat temu

Co tam sztuczni kibice, najśmieszniejsza będzie gdy piłkarze sami będą się dekorować. Ronaldo zapierdzieli wszystkie medale ( bo to chytre na nagrody) i pójdzie do domu. Oczywiście gdy wygramy bo to nie takie pewne.

Gregor del Ptasior
2 lat temu

Już mi niedobrze od tego jak tą fejk-pandemią niszczą każdy aspekt życia. A ci cyfrowi kibice to już istna kpina. Przecież kibice nie są dla tych przed TV, ale dla piłkarzy. Kabaret :/

kelso
2 lat temu

Fejk-pandemia? Serio? nie rozśmieszajcie mnie.

Gregor del Ptasior
2 lat temu
Reply to  kelso

A możesz sobie nawet w zębową wróżkę wierzyć. Cóż mnie to…

kelso
2 lat temu

To co? Wirusa wymyślili reptilianie? 😀

Przejdź do paska narzędzi