Prasa

fj10 | 28 lipca 2021

Sześć milionów na transfer Jorge

Wygląda na to, że całość ewentualnego transferu Kaio Jorge będzie kosztować Juventus 6 mln euro. Na tę kwotę składają się kwota odstępnego dla klubu i prowizje dla rodziny i agenta.

Stara Dama wyprzedziła konkurencję w postaci Benfici i Milanu. Turyński klub porozumiał się już z zawodnikiem i chce ściągnąć go do siebie jeszcze w tym okienku transferowym – bez czekania na koniec kontraktu w grudniu.

Brazylijskie UOL Esporte podaje, że Juventus proponuje 3 mln, natomiast Santos oczekuje czterech. Wspomniane wcześniej prowizje dla otoczenia zawodnika mocno przeszkadzają Juventusowi, który musi z głową dysponować finansami.

Oczekuje się, że 19-latek podpisze z Juve umowę do 2026.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
11 miesięcy temu

A za darmo? To uczciwa cena.

Kurczi
11 miesięcy temu

Jak mają dać 3 bańki Santosowi, a te 3 dla rodziny agentów przeszkadza to poczekać do zimy i zamiast płacić klubowi dadzą tylko rodzinie 🙂 chyba że chcą go jak najszybciej upchnąć w Serie A żeby sie ogrywał. Może ma być kartą przetargową do jakiegoś transferu. Ktoś obniży oczekiwania, ale dostanie na dwa lata Brazylijczyka

Last edited 11 miesięcy temu by Kurczi
OldLady
11 miesięcy temu
Reply to  Kurczi

W zimie jego otoczenie domagać się będzie 6 milionów 😉
Ciekawe tylko jeszcze jaki kontrakt dla niego jest przewidziany.
Jestem jednak za – nawet przy 10 milionach uważam, że uda nam się na nim zarobić tylko trzeba z głową go poprowadzić. Dzisiaj wystarczy dobre pół sezonu by z byle kopacza zrobić nowego Neymara, Messiego czy CRa. Sami się na tym łapiemy, jak Fagioli zagrał 2 mecze to już wszyscy podnieceni, że nowy Pirlo.

pogon
11 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Zachwyty nad Fagiolim wynikały raczej z dennej gry wszystkich naszych pozostałych pomocników, którzy jakieś ciekawe podanie do przodu zaliczają raz na kilka spotkań. Z resztą Pirlo i tak go usadził na ławce, więc nie bardzo miał jak się pokazać w dłuższym okresie. Ogólnie to mocno zmarnowaliśmy poprzedni sezon. Nikt się nie rozwinął (poza Chiesą, który pewno by się rozwinął niezależnie od trenera), kilku graczy zaliczyło spory regres. Oby Max chociaż część z nich odbudował.

jacojaco/Kicek12345
11 miesięcy temu

Wypożyczmy go na dwa lata, z opcją wykupu za 15 kopiejek i Pjacę

Przejdź do paska narzędzi