Gracze Juve

tItOveN | 16 listopada 2019

TJ: Nie ma problemu w relacjach Juventusu z Ronaldo

Hat-trick strzelony Litwie przez Cristiano Ronaldo dodatkowo podgrzał atmosferę wokół zdarzeń ze spotkania Juventusu z Milanem. 

Zagraniczne media sugerowały, że zachowanie Portugalczyka mogło świadczyć o problemach na linii piłkarz-klub, natomiast dobra forma strzelecka CR7 poddała w wątpliwość słowa Sarriego, który mówił o przewlekłych problemach gwiazdora, uniemożliwiających mu grę na właściwym dla niego poziomie.

Jak pisze jednakże portal tuttojuve.com:

W przeciwieństwie do tego, co rozpowszechniano na niektórych zagranicznych serwisach, według naszej kadry redaktorskiej, Juventus nie ma intencji, by rozpoczynać jakiekolwiek działania, mające na celu separację z Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz zamierza wypełnić kontrakt z Juve. 

 

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CzeJuventus
4 lat temu

„zamierza wypelnic kontrakt” jak to brzmi bezuczuciowo… Cristiano powinien sie ogarnac, gra juz drugi sezon w Serie A to nie moze dalej sie adaptowac do ligi… a tak to wyglada czasami, jakby jeszcze sie nie wdrozyl. Traci mase pilek w kazdym meczu, jak jakis junior. Ja licze, ze nie wypelni kontraktu tylko uda sie z nim przedluzyc obecny o 2 lata i rok przed koncem kontraktu opylic gdzies do USA czy Chin i jeszcze troche kasy odzyskac.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi