Transfery

einhard | 27 lutego 2019

TMW: Icardi bliżej Juventusu

Napoli zaoferowało Mauro Icardiemu 9 milionów euro plus premie, ale Inter jest bardziej skłonny sprzedać napastnika Juventusowi.

Donosiliśmy wczoraj, że Argentyńczyk chce pozostać w Serie A ze względu na niedawne inwestycje w nieruchomości, ale Tuttomercatoweb podaje, że nie jest to jedyny powód stojący za taką decyzją 26-latka. Serwis informuje, że żona zawodnika, Wanda Nara, ciągle toczy walkę we włoskich sądach z byłym mężem, Maxim Lopezem, o prawa rodzicielskie. Z tego powodu dzieci, które Nara wychowuje wspólnie z Icardim, nie mogą opuścić Włoch na dłuższy czas.

Według TMW Icardi nie chce rozstawać się z rodziną i praktycznie rzecz biorąc, wykluczył transfer za granicę, co stawia Inter w ciężkim położeniu podczas ewentualnych negocjacji. Dziennikarz Tancredi Palmeri podaje, że Napoli chce wykorzystać sytuację i zaoferowało piłkarzowi wynagrodzenie wynoszące 9 milionów euro netto za sezon, plus dodatkowe 2 miliony euro premii zależne od wyników sportowych klubu i zawodnika.

Taka pensja sprawiłaby, że Icardi zostałby drugim najlepiej opłacanym graczem w Serie A, zaraz za Cristiano Ronaldo. Jednak dziennikarz twierdzi jednocześnie, że Inter jest bardziej skłonny do sprzedaży napastnika Juventusowi.

 

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi