Gracze Juve

einhard | 9 czerwca 2020

TMW: Storari nowym dyrektorem w Juve

Marco Storari podobno wróci do Juventusu, w którym ma zostać jednym z dyrektorów.

Rewelacje te podane zostały przez Giovanniego Albanese z Tuttomercatoweb, który twierdzi, że fakt ten jest już przesądzony, a jego oficjalne ogłoszenie może nastąpić w ciągu następnych kilku dni.

Storari ma obecnie 43 lata i zakończył karierę w 2018 roku po przygodach w Cagliari i Milanie.

Bramkarz nosił koszulkę Juventusu w latach 2010-2015, zaliczając 64 występy w klubie. Innymi klubami w jego karierze zawodowej były Perugia, Ankona, Neapol, Mesyna, Levante i Sampdoria.

Źródło: tuttomercatoweb.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

Wspominam Storariego bardzo pozytywnie, ale nie bardzo wiem, czym miałby się zajmować. Zwłaszcza, że powoli powinna być szykowana posadka Buffonowi (choć ten jeszcze pogra pewnie w przyszłym sezonie).

Momonti
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Struktury Juve biorąc pod uwagę ambicję i rozmiar projektu marki na bank mają miejsce na zatrudnienie jeszcze kilku ogarniętych „absolwentów” drużyny 😉

clyde_1987_
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Myślę, że Storari po zakończeniu kariery zdobył jakieś doświadczenie, wyrobił sobie certyfikaty, bo jak sądzę, nie został zatrudniony jedynie ze względu na swoją przeszłość w Juventusie, bo ta nie kwalifikuje go wśród naszych legend, choć rzecz jasna jest bardzo miło wspominany przez fanów w Turynie.

Przejdź do paska narzędzi