Gracze Juve

einhard | 10 sierpnia 2020

Toni: Pirlo bardziej jak Pep niż Conte

Luca Toni stwierdził, że według niego w pracy trenerskiej Andrea Pirlo będzie bardziej przypominał Pepa Guardiolę niż Antonio Conte.

Emerytowany napastnik, który jako piłkarz grał z Pirlo zarówno na poziomie klubowym, jak i krajowym został zapytany przez Tuttosport do kogo porównałby 41-latka.

Jeśli chodzi o charakter, jest bardziej podobny do Pepa – powiedział Toni.

Mówiąc to, przyznaję równocześnie, że Antonio Conte zrobił na nim duże wrażenie podczas trzech lat spędzonych w Juventusie. Jeśli chodzi o zarządzanie grupą Andrea miał szczęście, że trenowali go dwaj najlepsi: Ancelotti i Allegri.

Wszystko to są przydatne doświadczenia, ale ostatecznie i tak będzie sobą. Będzie Pirlo i pójdzie własną drogą. Bez udawania lub kopiowania kogokolwiek.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Potężna presja będzie ciążyć na Pirlo i jego każdy ruch będzie poddawany ciągłej krytyce. Już wszyscy się wypowiadają na jego temat, a to dopiero początek. Pierwsza 11 którą wystawi, pierwsza zmiana… Wszystko będzie negowane i podważane – bo nie ma on dorobku trenerskiego. Mam duże wątpliwości czy to się uda, ale jestem pełen nadziei . Teraz czas na porządki w szatni i zbudowanie sensownej pomocy o czego Pirlo i chyba każdy od Agnelliego po szatniarzy ma świadomość.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi