Transfery

Hu Kers | 31 lipca 2019

Transfer Lukaku niezależny od odejścia Dybali?

Najnowsze doniesienia sugerują, że Belg może dołączyć do ekipy Starej Damy, nawet jeśli Paulo Dybala postanowi pozostać w Turynie.

Fabio Paratici, spotkał się w Londynie z agentem Lukaku, Federico Pastorello, a negocjacje na temat napastnika wkraczają w decydującą fazę.

To właśnie Lukaku zdaje się być „9” wybraną przez zarząd do zajęcia miejsca w ataku Mistrza Włoch, a nie Mauro Icardi, jak sądzono na początku.

Z tego również powodu, jeśli więc La Joya pozostanie w Turynie, Stara Dama będzie próbowała wykorzystać porozumienie z zawodnikiem i spróbuje włączyć do transakcji karty innych zawodników.

Z niektórych źródeł napływają informacje o zainteresowaniu Czerwonych Diabłów Mario Mandzukiciem oraz Blaisem Matuidim.

Juventus osłabiłby tym samym po raz kolejny jednego z głównych kandydatów do tytułu, ekipę Interu, dla której Belg miał być głównym i najgłośniejszym transferem tego okienka.

Jeśli transfer dojdzie do skutku, wywoła on z pewnością lawinę zdarzeń i transferów napastników na Półwyspie Apenińskim.

Mauro Icardi niechciany, bowiem zarówno w Interze, jak i Juventusie wylądować może w Napoli, lub Romie, która cały czas stara się o podpis Gonzalo Higuaina.

Nerrazzuri spróbują z kolei dopiąć transfer Edina Dzeko oraz ze wszystkich sił postarać się wyrwać z Paryża Edinsona Cavaniego, który za rok gry ma żądać nawet 9 mln € oraz wysokich bonusów, a Mistrz Francji za jego kartę oczekuje kwoty bliskiej 50 mln €.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi