Trener

einhard | 30 maja 2019

Transfer Sarriego na ostatniej prostej?

Informowaliśmy już, że Andrea Agnelli udał się Baku, gdzie Chelsea mierzyła się z Arsenalem w finale Ligi Europejskiej.
 
Prezydent Juventusu faktycznie poleciał do Azerbejdżanu i zameldował się w tym samym hotelu, w którym przebywał Sarri z drużyną Chelsea, jednak Agnelli oficjalnie miał reprezentować UEFA i Komitet Wykonawczy.
 
Według Sky Sport Italia, Agnelli opuścił Baku przed rozpoczęciem spotkania, pomimo pojawiających się wcześniej w mediach zapewnień, że Włoch będzie oglądał mecz z wysokości trybun. Ponadto stacja podaje, że 43-latek nie rozmawiał z Sarrim.
 
Internetowe wydanie Tuttosport opublikowało wczoraj jednak zdjęcie ze spotkania Agnellego z przewodniczącym Chelsea, Brucem Buckiem. Agnelli i Buck mieli dogadywać transfer Sarriego, w co wierzy także La Stampa.
 
Z kolei według doniesień Daily Mail, Juve jest gotowe zapłacić Chelsea 5,7 miliona euro, aby zespół z Londynu uwolnił Maurizio Sarriego od obowiązującej go umowy. Dodatkowo zawodnicy Juventusu mieli już zostać poinformowani, że 60-latek będzie ich nowym trenerem.
 
La Gazzetta dello Sport informuje, że agent Sarriego, Fali Ramadani będzie rozmawiał dzisiaj z dyrektorką Chelsea Mariną Granovskaią.
 
W dzisiejszym wydaniu Tuttosport uważa, że Sarri jest faworytem do objęcia posady trenera Juve, ale gazeta odświeża równocześnie wątek „Guardiola do Juventusu”, twierdząc, że w przenosinach Hiszpana pomóc Starej Damie mogą sponsorzy tacy jak Adidas i Maserati.
 
źródło: tuttojuve.com
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi