Prasa

einhard | 17 września 2020

Transfery LIVE: 17 września 2020 – [23:15] Dżeko w Turynie już jutro?

Witamy w dzisiejszej relacji!

[23:15] Wieczorne doniesienia Gianluca Di Marzio rozpoczyna od wyjaśnienia, że Roma nie chce zwolnić do Juve Edina Dżeko przed tym jak upewni się, że z kondycją fizyczną Arka Milika jest wszystko w porządku. Roma chce bardzo dokładnie sprawdzić stan jego nóg, mając na uwadze przebyte kontuzje. Ponadto reporter Sky podaje, że De Sciglio nie przejdzie do Romy, lecz zainteresowanie obrońcą zgłasza PSG. Włoch nie widnieje w planach Andrei Pirlo.

[21:44] Jutro lub przeciągu najbliższych dni Edin Dżeko zostanie piłkarzem Juve. [Sky Sport]

[21:30] Według Tuttosport Marko Pjaca jest blisko dołączenia do Genoi na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

[20:54] Nie tylko Dżeko (done deal!), lecz także Kean pozostaje w kręgu zainteresowania Juve – pisze Nicolo Schira. Paratici rozmawia z Evertonem i stara się sfinalizować transfer na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu; The Toffees liczą na sprzedaż definitywną.

[20:49] RomaPress informuje, że Dżeko może pojawić się w Turynie już jutro przed wieczorem.

[20:32] Sky podaje, że 19-letni napastnik Juve, Nikita Vlasenko, dołączy do FC Sion na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

[20:12] Fabrizio Romano twierdzi, że Juve wyda 15 mln euro na Dżeko, a Suarez trafi za darmo do Atletico Madryt.

[20:07] OFICJALNIE: Higuain rozwiązał kontrakt!

[19:44] Sportitalia twierdzi, że Higuain rozwiązał kontrakt z Juventusem.

[19:29] Romeo Agresti twiedzi, że Juventus wyda na zakup Dżeko 16 mln euro; Bośniak będzie zarabiał 7,5 mln euro; testy medyczne już niebawem.

[18:38] Nico Schira: Done deal! Milik w Romie za łącznie 25 mln (wypożyczenie z obowiązkiem wykupu + bonusy). Polak podpisze umowę do 2025 roku (4,5 mln za sezon + bonusy). Dżeko w Juventusie za 15 mln, zawodnik podpisze 2-letni kontrakt (7 mln euro za sezon + bonusy).

[18:34] Pojawiło się oficjalne potwierdzenie ze strony Juventusu, że jutro o godzinie 14:00 odbędzie się prezentacja Dejana Kulusevskiego.

[18:30] Potwierdzenie od Fabrizio Romano: Dżeko, a nie Suarez dołączy do Juve. Bośniak zasili Bianconerich w najbliższych dniach. Barcelona musi szukać innego kupca dla Urugwajczyka, który jest poza projektem Blaugrany.

[18:28] Luca Fiorino twierdzi, że Dżeko jest gotów do wylotu do Turynu prywatnym samolotem. Czeka tylko na odpowiedni sygnał. Juventus chciałby mieć go u siebie już jutro.

[18:25] Najprawdopodobniej najpierw zostanie dopięty transfer Dżeko, a dopiero w drugiej kolejności Milika – twierdzi część włoskich źródeł.

[18:20] Football-italia powołując się na Calciomercato.it podaje, że Arkadiusz Milik musi najpierw przedłużyć o rok umowę z Napoli (do 2022 r.), aby mogła dojść do skutku umowa pomiędzy klubami zakładająca wypożyczenie z wykupem. Mówi się o kwocie 18 mln euro + 7 mln euro zmiennych. Ponadto potrzebne jest jeszcze rozwiązanie kwestii pobocznych pomiędzy zawodnikiem a Napoli, jak niezapłacone kary czy zaległe wynagrodzenia. Ogłoszenie transferu może nastąpić jutro rano. Agent Milika rozmawiał z przedstawicielami Romy ok. 5 godzin.

[18:15] La Gazzetta dello Sport również potwierdza, że Milik wyraził zgodę na transfer do Romy. Edin Dżeko może teraz udać się do Turynu, ażeby sfinalizować swoją umowę z Juventusem.

[17:25] Il Tempo: Milik powiedział „tak” Romie. Zostały ostatnie szczegóły.

[17:23] Jesteśmy na ostatniej prostej. Milik trafi do Romy, Dżeko będzie nowym napastnikiem Bianconerich – pisze Luca Fiorino z Eleven.

[17:20] Pomimo zdanego egzaminu przyszłość Luisa Suareza nie znajduje się we Włoszech. [Romeo Agresti]

[17:01] Sky Sport twierdzi, że realizacja transakcji w sprawie Milika do Romy to kwestia godzin, natomiast Alfredo Pedulla ze SportItalia podaje, iż sprawy mogą się nieco przedłużyć – lecz wola stron jest taka, by wszystko domknąć najpóźniej w sobotę.

[16:55] Oficjalnie: Łączony kilka miesięcy temu z Juventusem Marash Kumbulla dołącza do Romy.

[16:45] Sky Sport Italia: Milik coraz bliższy dołączenia do AS Roma. Ostatnie szczegóły kontraktu indywidualnego powinny zostać domknięte w najbliższych godzinach. Ta sprawi, iż Juve dostanie zielone światło na dopięcie transferu Edina Dżeko.

[16:15] Luis Suárez zdał egzamin na poziomie B1 z języka włoskiego i uzyskał certyfikat. [Gazzetta]

[15:46] Tymczasem Fabiana Della Valle podaje, że Juventus czeka na finalne „tak” od Milika w sprawie transferu do Romy. Spotkanie pomiędzy agentem Polaka i zarządem Romy zostało zakończone. Teraz pełnomocnik skontaktuje się z reprezentantem Polski, aby omówić wynik rozmów i rozwiać ostatnie jego wątpliwości.

[15:37] Pojawiają się kolejne potwierdzenia tego, że Suarez wylądował we Włoszech i przybył na Università per Stranieri di Perugia.

[15:15] Wylądował!

[14:59] Agresti dodaje, że Juventus jest zainteresowany Sergino Destem, ale obecnie w wyścigu po zawodnika Ajaxu zdecydowanym liderem jest Bayern Monachium. 19-latka zakontraktować chciałaby również Barcelona, ale Katalończycy nie są w stanie zrobić tego bez wcześniejszej sprzedaży Semedo.

[14:40] Romeo Agresti informuje, że może potwierdzić, iż wczoraj doszło do bezpośredniej rozmowy Pirlo z Dżeko.

[14:36] Gianluca Momblano przekonuje, że Juventus pomagał Suarezowi w przygotowaniach do egzaminu z języka włoskiego.

[14:28] Były piłkarz Juve, Fabrizio Ravanelli, udzielił krótkiej wypowiedzi na temat przylotu Suareza: „Mój syn studiuje na uniwersytecie w Perugii i powiedział mi, że panuje tu wielka ekscytacja. Wszyscy chcą go zobaczyć. To oczywiste, przecież jest wielką gwiazdą.” 

[14:25] Giovanni Albanese wyjaśnia, że niezależnie od ostatnich plotek transferowych, nabycie włoskiego paszportu może być pomocne dla Suareza przy poszukiwaniu nowego klubu.

[14:08] Wszystkie media są zgodne: Suarez leci do Perugii, aby zdać egzamin z włoskiego na poziomie B1. Pomimo że część z nich sugeruje, iż ten fakt oznacza możliwość powrotu tematu przenosin Urugwajczyka do Juve, bardzo wątpliwe, by tak było naprawdę. Transfery w dzisiejszych czasach to również śledzenie ruchu lotniczego – niektórzy internauci już wysondowali, że prywatny odrzutowiec wniósł się w powietrze nad Barceloną i leci w kierunku Włoch. 🙂

[13:55] Goal Italia: Suarez jest w drodze do Perugii, wylot nastąpił ok. godz. 13:15.

[13:50] Luca Fiorino, powołując się na dziennik Marca, potwierdza doniesienia LGdS – Suarez ma zaplanowany lot do Perugii.

[13:35] La Gazzetta dello Sport twierdzi, że Luis Suarez popołudniu wyleci do Perugii na egzamin z języka włoskiego.

[12:15] Sky Sport za sprawą Gianluki Di Marzio także potwierdza ostatnie doniesienia.

Agent Milika przybył do Trigorii, aby sfinalizować negocjacje z Romą, która ma już umowę z Napoli. Porozumienie bardzo blisko.

Opublikowany przez ASRoma.pl Czwartek, 17 września 2020


[12:00]
Alfredo Pedulla wyjaśnia dodatkowo, że Milik ostatecznie otworzył się na AS Romę – napastnik nie potrzebował więcej rozmów, konfrontacji, czy czasu do namysłu. Pozostały szczegóły.

[11:55] Jutro o 14:00 prezentacja Dejana Kulusevskiego [Albanese].

[11:52] Filippo Biafora z Il Tempo donosi, że agent Milika jest ośrodku Romy w Trigorii, gdzie finalizowane są negocjacje w sprawie transferu. Wkrótce powinna nastąpić ostateczna zgoda na dołączenie do Wilków. Obecność pełnomocnika Polaka w Trigorii potwierdza także Alfredo Pedulla ze SportItalia.

[11:33] Nicolo Schira daje sygnał, że coś się zaczyna dziać.

[11:20] Luis Suarez najwyraźniej dzisiaj nie stawi się w Perugii. Egzamin online czy temat został odpuszczony? [redakcja]

[10:45] Giovanni Albanese podaje, że w ostatnich godzinach urosły szanse na dopięcie transferu Milika do Romy, gdyż rzymianie mieli udzielić Polakowi pewnych gwarancji. Pomiędzy Dżeko i Juve nie ma żadnych problemów, dlatego cała operacja jest teraz bardzo blisko realizacji.

[09:31] Corriere dello Sport twierdzi, że Arek Milik do samego końca nie traci nadziei na dołączenie do Juventusu. Polski napastnik wczoraj miał czekać na telefon od Fabio Paraticiego, ale ten nie nastąpił. Agent Milika jest Rzymie, by omówić transfer swojego klienta do Romy. Zarząd Giallorossich chce rozwiać wszelkie wątpliwości napastnika związane z przeprowadzką do klubu ze stolicy Włoch. Decyzja Polaka jest spodziewana dzisiaj.

[09:12] Ludzie oczekują, że dzisiaj zobaczą na żywo Luisa Suareza na Uniwersytecie w Perugii – pisze La Gazzetta. Co interesujące, wcześniej dziennik informował, że Urugwajczyk podejdzie do egzaminu on-line i nie ruszy się z Katalonii.

[09:03] Turyński dziennik porusza także temat najbliższego meczu Bianconerich. W związku z tym, że Paulo Dybala pozostaje nieobecny a przybycie nowego napastnika opóźnia się Juventus postawi na Kulusevskiego i Cristiano w przodzie, a asystował tej dwójce będzie Aaron Ramsey, grający za ich plecami.

[08:52] Corriere di Torino także podaje, że Suarez stawi się dziś na egzaminie, pomimo tego, że z powodów formalnych jego transfer do Juve stał się de facto niemożliwy.

[08:25] Luis Suarez podejdzie dzisiaj do egzaminu z j. włoskiego na Uniwersytecie w Perugii. Pomimo postępujących rozmów w sprawie Dżeko Juventus stara się zabezpieczyć na każdą ewentualność – pisze La Gazzetta dello Sport. Co ciekawe, dziennik twierdzi, że jeśli Milik odrzuci ostatecznie Romę, Juventus zwróci się ku Suarezowi. Bośniak mając porozumienie ze Starą Damą czeka na rozwój wypadków.

[05:44] Sky dodaje również, że na chwilę obecną transfer De Sciglio do Romy został całkowicie zablokowany.

[05:41] Trener Barcelony, Koeman, przyznał, że Suarez będzie ważną częścią zespołu jeśli zdecyduje się pozostać w klubie. [Sky]

[05:39] John Solano z RomaPress twierdzi, że otoczenie Dżeko czeka już jedynie na zgodę Milika na transfer do Romy. Gdy Polak powie „tak”, Bośniak momentalnie trafi do Juve.

[05:32] Fakt, że Pjaca niebawem odejdzie z Juve na zasadzie wypożyczenia potwierdza także La Gazzetta dello Sport.

[05:30] Di Marzio podaje, że Marko Pjaca opuszcza Juventus. Zawodnik trafi do Genoi lub Hellasu.

Subscribe
Powiadom o
45 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mario
1 rok temu

Szacunek dla was redakcjo że działacie z samego rana.ciekawe czy dostaniemy cokolwiek za wypożyczenie Pjacy czy jeszcze będziemy pokrywać mu np. Połowę pensji..

Nocny Jastrzab
1 rok temu

juz ten Suarez zaczyna na nerwy działać, bardziej niezdecydowany niz kobieta 🙂

Harun
Harun
1 rok temu
Reply to  Nocny Jastrzab

Gdyby nie transfer McKenniego i brak możliwości pozyskania kolejnego zawodnika bez paszportu UE, zapewne dawno już byłby w Turynie.

pogon
1 rok temu
Reply to  Harun

Problem chyba jest taki, że jakbyśmy mieli już w czasie pandemii (albo nawet w trakcie dokańczania sezonu) jakiś plan kogo pozyskać na ŚN to zapewne Suarez by zdążył uzyskać paszport włoski, nawet jeśli nie byłby na 100% pewny transferu – po prostu by się przygotował na zaś. Natomiast wszystko wygląda na to, że ktoś pod koniec sierpnia na ten pomysł wpadł i we wrześniu zaczął go realizować. Troszkę słabo to wygląda pod względem organizacji planowanych działań w tym oknie transferowym. Taki spontan.

OldLady
1 rok temu
Reply to  pogon

Dokładnie. Jak to napisałem to pewien użytkownik mnie zbeształ, że nadto marudzę. Nasze działania transferowe to chaos połączony z jednym celem: obniżenie kosztów. Dowodzi tego: pozbycie się w niezbyt miłych okolicznościach Mandzukicia pozbycie się Pipity Wszystko przy braku gotowej alternatywy dla tych piłkarzy. Wyglądało jakby nasi działacze o dziennikarzy dowiadywali się, że: Suarez jest poza planem Barcy Mógłby dołączyć, ale są przeszkody Przeszkody są do przezwyciężenia – okazuje się że raczej nie Nie wiem gdzie tu planowanie czegokolwiek poza zbiciem wynagrodzenia piłkarzy. Swoje zrobił Sarri i część Pirlo. Efekt – brak napastnika. Złapiemy pewnie kogoś na szybko – Giroud, albo… Czytaj więcej »

NoGood
1 rok temu
Reply to  pogon

W mojej opinii planem od początku jest Dzeko. Temat Suareza pojawił się po decyzji Koemana.
Taki spontan to nic złego, skoro na rynku nagle pojawia się gracz znany i uznany to trzeba korzystać

Apo
Apo
1 rok temu
Reply to  pogon

Przecież opcja z Suarezem pojawiła się po blamazu z Bayernem i zawirowaniami organizacyjnymi w klubie. Nowy trener zdecydował ze Urus jest poza jego planami. Kiedy to było? Miesiąc temu?

Harun
Harun
1 rok temu
Reply to  Apo

Dokładnie tak, w czerwcu temat Suareza nie istniał, bo Barcelona nie zamierzała go sprzedawać. Nie wiem jak teraz można śnuć takie teorie. Suarez to była okazja. Szkoda że nie wypaliło.

OldLady
1 rok temu
Reply to  Harun

O przebudowie Barcy, obejmującej starszyznę mówiło się od dawna. O Suarezie zwłaszcza, bowiem miał fatalną serię bez bramek na wyjeździe w CL. Wiadomo było, że nikt nie jest nietykalny poza Messim.

Apo
Apo
1 rok temu
Reply to  OldLady

Dodaj do tego że nie był znany u nas trener, co jednoznacznie łączy się brakiem jednoznacznej wizji.

Przyszedł Pirlo, zapragnął nowej 9, jako faworyta podając Dzeko. Pojawiły się komplikacje, więc nasi zaczęli rozglądać się za inna opcja, padało mnóstwo propozycji. W międzyczasie, na rynku pojawił się Suarez, uznany zawodnik, na dobrych warunkach dla nas, więc nasi zaczęli się nim interesować. Ot cały sekret.

Kriksos
1 rok temu

No zgadzam się, szacunek za doniesienia już od rana dlatego słabe jest to jak ktoś kopiuje doniesienia i wkleja na konkurencyjną stronę.

pogon
1 rok temu

Transfer Dzeko na na pewno ważną zaletę. Bosniak ma zdrowie, w ostatnich 5-6 sezonach praktycznie bez kontuzji. Grał regularnie powyżej 40 spotkan w sezonie. Przy naszych problemach ma to pewnie spore znaczenie.

Pepe_Mar
1 rok temu
Reply to  pogon

Do tej pory. Czas, żeby go Turyński klimat dopadł ( ͠° ل͜ °)

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu
Reply to  Pepe_Mar

Kiedyś mówiono o zbyt dużej wilgotności w ośrodku treningowym i o zbyt mokrej murawie 😀

Pepe_Mar
1 rok temu

Pany, macie problemy ze snem :D?

A tak serio, to wielkie dzięki z ciężka i przede wszystkim jakościową robotę:)

Espanoles
1 rok temu

jakby co to mandzukić jest bez klubu a jest młodszy od dzeko ^^

Harun
Harun
1 rok temu
Reply to  Espanoles

O dwa miesiące.😂

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Oho. Ramsey na ofensywnym pomocniku. Ostatnio przecież to tak fajnie działało 😛 oby tylko okazało się, że chodziło tutaj o box 2 boxa, bo inaczej gość znowu będzie denerwował.

Pepe_Mar
1 rok temu

Kurde, ale jestem strasznie zaskoczony podejściem Milika do transferu do Romy. W Napoli był zmiennikiem, w Romie przyjdzie za Dzeko jako pierwsza „9tka”. Przy jego statystykach i dwóch zerwanych więzadłach, to brzmi jak oferta marzeń. Kontrakt niczego sobie, może ostatni w karierze taki wysoki. Miasto na pewno sto razy lepsze i bezpieczniejsze. Nie wiadomo jak potoczy sięrozwój klubu i czy Roma nie będzie miała lepszych perspektyw od Napoli na europe. Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że tak się napalił na Juve i Paratici mu taki kontrakt zaoferował, że Arek uznał, że jak siępostawi w Neapolu to w końcu… Czytaj więcej »

tItOveN
Admin
1 rok temu
Reply to  Pepe_Mar

Jeśli miałbym stawiać to uważam podobnie – Arek liczył na transfer „marzeń” do Juve i trudno było mu się pogodzić z tym, że to wszystko nie wypali. Potrzebował potem kilku dni na zastanowienie się, jednak rozsądek musiał zwyciężyć. Nawet pomimo informacji, iż tymczasowo Polak blokuje ten transfer jakoś przeczuwałem, że jego ocena się zmieni i ostatecznie napastnik Napoli wyląduje w Rzymie.

pogon
1 rok temu
Reply to  tItOveN

Jak ma kumatego agenta to wynegocjuje klauzulę odstępnego na poziomie 40mln euro. Wówczas każdy klub z topu go spokojnie wyciągnie, jeśli będzie prezentował się jak Dzeko w ostatnich sezonach.

Espanoles
1 rok temu

nadal wolę suareza od dzeko ‚cieco’

Przechwytywanie.JPG
Gregor del Ptasior
1 rok temu
Reply to  Espanoles

Właśnie podchodzi do lądowania, więc można się spodziewać za chwilę wysypu tłitów 😉
I ja też wolę Suareza. Absolutny TOP i mimo wieku spokojnie na 2-3 lata by u nas orał.

EDIT:
I wylądowane 😉comment image

Last edited 1 rok temu by Gregor del Ptasior
Gregor del Ptasior
1 rok temu

https://twitter.com/i/status/1306582112770940935

Tak się człowiek łudzi, że jednak coś się uda w tempie ekspresowym załatwić. Bo przecież tak tylko dla jaj teraz nie zdaje tego egzaminu.

anavrin_
1 rok temu

A rozwój osobisty i tego typu bajki? A może z żoną się kłócili ostatnio bo dogadać się nie mogli?

😀

Gregor del Ptasior
1 rok temu
Reply to  anavrin_

„… i tego typu bajki”. No właśnie 😉

OldLady
1 rok temu

Też jestem zdania, że coś musi być na rzeczy i może nie wszystko stracone. Wierzę w rozwój osobisty piłkarzy, ale niezbyt mocno. Przecież jakby było wszystko stracone to by sobie inny dogodny termin znalazł na latanie. Mała procent szans ciągle jest…

Gregor del Ptasior
1 rok temu
Reply to  OldLady

Piszą, że być może teraz zdaje egzamin i na pół roku zostanie w Barcelonie, po czym przyjdzie w styczniu. Jak dla mnie słaby pomysł. Niech nam pomaga w Serie A, niech się zgrywa z chłopakami i w lutym się go zgłosi do LM. Przecież z grupy bez niego wyjdziemy.

OldLady
1 rok temu

Jestem podobnego zdania.

Hu Kers
Admin
1 rok temu
Reply to  OldLady

Dajcie spokój chłopaki. Suarez to zamknięty temat ;).

Gregor del Ptasior
1 rok temu

I egzamin zdany 🙂 Teraz tylko cicha nadzieja, że się uwiną.

semtex_yo
1 rok temu

ale ze niby i Dzeko i Suarez?

Bad_Magick
1 rok temu

Trochę dużo za tego Dzeko mamy zapłacić jeśli prawda okaże się 16 milionów. Chyba że Roma zaraz kupi od nas MdS za 15 to wtedy by to miało sens.

luque10
1 rok temu
Reply to  Bad_Magick

Też liczę na kolejną „wymianę” , podobną do Spinazolla – Pellegrini. Inaczej średnio to wygląda.

gradziu10
1 rok temu

Juventus – sciąga CR7 bo marzy o LM
Też Juventus – kupuje 34-letniego Dżeko żeby został podstawowym napastnikiem.
No mem jak nic.

marskce
1 rok temu

Paratici robił co mógł żeby wypchnąć Higuaina (wypłacając mu odszkodowanie), po to żeby go zastąpić Dzeko i płacąc za niego 16mln Romie. Błagam Marotta wróć do nas.

Harun
Harun
1 rok temu
Reply to  marskce

Higuaina, który zdobył 6 bramek w lidze i zastąpił go zawodnikiem, który tych bramek zdobył 16.

marskce
1 rok temu
Reply to  Harun

Dla dokładności zdobyl 8 ale też rozegrał 1000min mniej.

luque10
1 rok temu
Reply to  marskce

Higuaina, który został skreślony przez Pirlo, zastępuje zawodnikiem, którego chce trener.
Co do Marotty, może warto się zainteresować, jakie problemy są w Interze?
Najwidoczniej panowie uzupełniali się wzajemnie, a osobno nie wychodzi im to tak samo, jak w duecie.

Last edited 1 rok temu by luque10
andi
1 rok temu
Reply to  marskce

Uważam, że Dzeko powinien dać znaczne więcej klubowi, jak Higuain. 19mln (koszt zakupu + odszkod. dla Argentyńczyka) za 35-latka wydaje się jednak zbyt dłużą kwotą – z czasem okaże się czy się opłaciło. Paratici był pod ścianą, z powodu braku jakościowych „9” na rynku, krótkiego czasu i pustej kasy.

SXR
SXR
1 rok temu

Igła odchodzi, w jego miejsce przychodzi Dżeko. Pewnie, że Suarez byłby lepszy ale skoro nie udalo się z Urugwajczykiem to Bośniak jest dobrą opcją. Mam nadzieję, że niedługo usłyszymy o ruchach związanych z Khedirą i De Sciglio, a następnie może Ramsey i Costa. Zaczyna to nabierać odpowiedniego kształtu.

damek86
1 rok temu

Dżeko to dobry napastnik, ale jak ma być naszą podstawową 9 to słabo to widzę. Sezon jest długi, a do najmłodszych nie należy. Jeżeli udałoby się również ściągnąć Suareza to powiedziałbym, że faktycznie myślimy o walce w Europie. Takich dwóch zawodnika na rotacji wyglądałoby lepiej niż dobrze. Coś czuje, że ten sezon jest do stracenia w LM, będzię fokus na 10 Scudetto.

OldLady
1 rok temu

My to bogaty klub jesteśmy i dość rozrzutny. Te liczby dla Romy to kosmos . Mam nadzieję że w tym dealu oni teraz przeplacą za MDS równie słono co my.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

A może zarząd chce nam zrobić niespodziankę i ściągnie nam Dzeko I Suareza? Ściąganie weteranów miałoby sens, aby wykorzystać resztkę formy CRa. Po powiedzmy 2 latach piłkarze obciążający budżet odchodzą, a my możemy trzaskać nowy projekt sportowy.

Apo
Apo
1 rok temu

To okienko jest tak dziwne, że nie można wykluczyć że duet weteranów dołączy do Juve.

Cena za Dzeko, jesli nie będzie to jakas transakcja łączona, dość absurdalana a kontrakt wysoki.

Przejdź do paska narzędzi