Gracze Juve

einhard | 17 maja 2019

Transfery: Teraz wszystko się zmieni

Juventus żegnana się z Allegrim, ale nie oznacza to braku zmian w składzie.
 
Calciomercato uważa, że diametralnie zmienić się ma sytuacja Cancelo i Dybali, którzy nie byli darzeni zaufaniem przez Allegriego. Teraz obaj zawodnicy mogą zostać, gdyż mają poparcie władz klubu.
 
Oczywiście kilku zawodników będzie musiało odejść, a jednym z nich ma być Mandzukić, który bardzo ceniony przez Allegriego. Klub może opuścić także Sami Khedira, przyszłość Alexa Sandro, Douglasa Costy i Pjanicia jest niepewna. Niczego nie można być jednak pewnym, dopóki kierownictwo nie dokona oceny wraz z nowym menedżerem.
 
Calciomercato porównuje także sytuację Allegriego do tej, z którą spotkał się Arrigo Sacchi w Milanie. Według serwisu Allegri chciał daleko idących zmian, głównie w kwestii konkretnych zawodników, ale władze Juventusu zdecydowały się stanąć po stronie części piłkarzy, a nie trenera. We wczesnych latach 90′-tych Rossoneri także opowiedzieli się za graczami, a nie za Sacchim, który domagał się rewolucji kadrowej. Van Basten miał wtedy powiedzieć Berlusconiemu „Albo ja, albo on”.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi