zasady

Celem gry jest wytypowanie poprawnych wyników meczów wszystkich kolejek Serie A. Punkty można zdobywać w następujące sposoby:

  • Za wytypowanie zwycięskiej drużyny lub remisu — gracz otrzymuje 2 punkty (Punkty Toto).
  • Za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania — gracz otrzymuje 5 punktów (Pełne punkty).
  • JOKER — gracz ma możliwość jednokrotnego użycia Jokera przez cały sezon. Joker mnoży liczbę zdobytych punktów x10, a więc pozwala zdobyć 20 lub 50 punktów za jedno spotkanie.

WAŻNE! Naszą decyzją zrezygnowaliśmy z naliczania bonusowych punktów za jokera, gdyż na początku sezonu przez wadliwie działający skrypt była możliwość włączenia jokera do zakończonego meczu i zgarnięcia 50 łatwych punktów. W związku z tym dotychczasowe wyniki wszystkich graczy zostały skorygowane, a mnożnik jokera ustawiony x1 (nie ma więc on już żadnego znaczenia). W razie problemów prosimy o kontakt (mail, facebook, wiadomość prywatna).  

Osoba z największą liczbą zebranych punków po ostatnim meczu sezonu zostaje zwycięzcą i otrzyma nagrodę główną w postaci KOSZULKI JUVENTUSU z sezonu 2019/2020. Laureaci drugiego oraz trzeciego miejsca zostaną również wyróżnieni i nagrodzeni VOUCHERAMI o wartości 50 zł (2. miejsce 2 vouchery, 3. miejsce – 1 voucher) do wykorzystania u naszego partnera podstadionem.pl. W razie remisu, najpierw liczona jest liczba zdobytych pełnych punktów, a potem liczba punktów toto.

Wprowadzać oraz edytować swoje typy można najpóźniej na kwadrans przed rozpoczęciem meczu. Brany pod uwagę jest czas serwerowy, dlatego zalecamy nie zwlekać!

Ze zwycięzcą skontaktujemy się poprzez wiadomość prywatną tuż po ostatniej kolejce w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody. Jeżeli w terminie 7 dni od wykonania pierwszej próby kontaktu nie uzyskamy odpowiedzi, nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie w Rankingu.

Powodzenia!

Przejdź do paska narzędzi