Gracze Juve

einhard | 22 maja 2020

Vidal rozgoryczony po słowach Chielliniego

Arturo Vidal stwierdził, że Giorgio Chiellini nie powinien wypowiadać się na temat jego „zamiłowania do alkoholu”.

Chilijski pomocnik odpowiedział na słowa z autobiografii Chielliniego, która wywołała już i tak sporo zamieszania z udziałem Felipe Melo i Mario Balotellego.

Chiellini i Vidal pomogli Juventusowi zdobyć cztery Scudetti w latach 2011-2015, ale obrońca twierdzi w swojej książce, że pomocnik Barcelony „nie pojawiał się na treningach” po nocnych imprezach lub „przychodził na treningi ciągle lekko wstawiony”.

Ludzie skupili się na najgorszych rzeczach, które wymienił Chiellini – padła odpowiedź Vidala na pytanie Mario Velasco na Instagram Live.

Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek miałby wspominać o takich rzeczach, zdenerwowało mnie to, ale stwierdził również, że też jestem mistrzem.

Nie było to coś, czego nie mogłem robić. Pozwalano mi na to. Jestem istotą ludzką jak wszyscy inni. Ciężko pracuję i jeśli moi przyjaciele spotkają się na grillu, za zgodą klubu, ja też tam pójdę.

Jeśli muszę pozostać skupiony, robię to. Ale kiedy nadeszła kolej, aby się dobrze bawić, korzystam z tego. Jestem taki jak inni. A kiedy popełniałem błąd, płaciłem za niego.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

Nie dziwię się .

kelso
4 lat temu

Kielon postanowił zrobić wszystko by się książka sprzedała. Niektóre cytaty co wyciekly są ciekawe a niektóre bzdurne.

anavrin_
4 lat temu

Tak jak przewidywałem, mimo że stosunek Chielliniego do picia alkoholu przez Vidala wydaje się pozytywny, bo nie wpływa na grę (oczywiście sądząc po fragmentach książki), to Artutro nie mógł być zadowolony po tym, jak z mediów dowiedział się, że Chiellini wydał książkę, która zawiera takie historie. Koniec końców czynny gracz szkodzi innemu czynnemu graczowi, dawnemu koledze z szatni. Dodatkowo, wydaje się, że Chiellini ma trochę parcie na szkło. Okej, zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne, ale mimo wszystko trzeba być świadomym, że z tych kontrolowanych wycieków media wyłapią głównie to co złe, bo budzi sensację – dokładnie tak… Czytaj więcej »

jacojaco/Kicek12345
4 lat temu
Reply to  anavrin_

Zgadzam się w 100%. Kielon dał pupy tą publikacją i lekko popsuł sobie lekko, w oczach wielu osób, swoją reputację.

OldLady
4 lat temu

Niestety się zgodzę. Zaczął z Balo i Melo i oberwał od krytyków . Z Vidalem już też przegial , a kwiatkiem jest pochwała ataku Ramosa na Salahu. Bądźmy obiektywni Giorgio wsadził kij w mrowisko zupełnie niepotrzebnie .

kelso
4 lat temu
Reply to  OldLady

Z Balo i Melo powiedział prawdę tylko że taki ogólnik z dupy bez przykładu, akurat każdy kto się piłką interesuje wie ze Balo ma w głowie siano ale co dokładnie zrobił to można wyczytać z wielu wywiadów bo z książki Kielona jeszcze tego nie wiemy, jeśli to co wyciekło o Balo to wszystko na jego temat to wychodzi z tego taki frazes o którym każdy wie i nikt się niczego nowego nie dowie. Fajnie powiedział o Montero, Conte itp ale to co pisał o Ramosie i obrońcach Realu to jest beka niczym z komentarzy na stronach piłkarskich czy z filmików… Czytaj więcej »

pogon
4 lat temu

Jak tylko będzie po polsku to kupuję książkę Chielliniego. Podoba mi się, że pisze szczerze, bez jakiegoś sztucznego wybielania pewnych sytuacji. O Vidalu napisał prawdę, którą chyba wszyscy znają: Chilijczyk jest świetnym piłkarzem, ale też wielkim imprezowiczem wyraźnie przeginającym z alkoholem. Jedno drugiego nie wyklucza. Melo był agresywny, co w sumie potwierdza swoim stylem gry, Balotelli miał sporo spotkań, gdzie zespołem się nie przejmował. Jeśli w książce jest więcej tego typu sytuacji opisanych z jego perspektywy to tym lepiej, czekam na polską wersję.

.kamill10.
4 lat temu

A ci miał napisać? Napisał prawdę!I dlatego ta książka jest cikawa I tyl już o niej krąży różnych rzeczy

Ater
4 lat temu

W wielkim skrócie.. Śmieszna sprawa, że Vidal jakoś nie ukrywa się z tym jak żyje, każdy to widzi a gdy ktoś o tym napisze to już jest źle. Analogicznie to dziwnych kobiet z fb/instagrama, które wystawiają prawie nagie fotki a gdy ktoś nazwie je „ladacznicą” to płaczą, że nieprawda. W tych fragmentach które wyciekły, Kielon jakoś specjalnie nie piętnuje AV, mówi jak jest, wręcz zaznaczając, że pomimo złego prowadzenia po wejściu do miejsca pracy całkowicie się jej oddaje. I swoją drogą – być może będzie to jedna z nielicznych pozycji, która opisuje prawdę a nie daje fakty, które i tak… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi