Gracze Juve

maciejovsky | 27 lutego 2022

Vlahović: To zasługa całego zespołu

Dusan Vlahović podkreślił udział zespołu w zwycięstwie nad Empoli i jednocześnie wspomniał o mieszanych uczuciach przed pucharowym spotkaniem z Fiorentiną, swoim byłym klubem.

Napastnik strzelił dzisiaj dwa gole i wydatnie przyczynił się do zdobycia ważnych trzech punktów.

To trzy ważne punkty, ponieważ ostatnio zanotowaliśmy dwa remisy, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że odnieśliśmy zwycięstwo. Jednostka nigdy nie zrobi nic bez zespołu stojącego za nią. Jeśli pozostaniemy zjednoczeni i wszyscy będziemy razem pracować, to możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Nie byłem przyzwyczajony do takiej uwagi odnośnie mojej osoby, o czym mówił również trener, ale przy odpowiednim nastawieniu, skupieniu i koncentracji możesz dokonać wszystkiego. Moi koledzy z drużyny, trener, klub i wszyscy tutaj bardzo mi pomogli. Dziękuję im i mam nadzieję, że tak będzie dalej.

Scudetto? Skupiamy się na każdym pojedynczym meczu, a potem zobaczymy, co się wydarzy. Mamy swoje cele i postaramy się rozegrać każde spotkanie z myślą o wygranej.

Mecz z Fiorentiną? Cóż… Nie wiem, co powiedzieć. Moje uczucia są trochę mieszane. Pojedziemy tam, to piłka nożna. To wszystko, co mogę powiedzieć. Zawsze mówiłem, że dziękuję Fiorentinie za te wszystkie cudowne lata, które zawsze będą częścią mnie. Będzie mi trochę dziwnie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi