Prasa

maciejovsky | 20 lutego 2020

Wanda Icardi: Mauro w Juventusie? Nie wiem

Wanda Icardi stwierdziła, że nie wie, gdzie jej mąż, Mauro, zagra w przyszłym sezonie.

Mauro Icardi obecnie wypożyczony jest z Interu do PSG, ponieważ jasno zakomunikowano Argentyńczykowi, że nie ma dla niego miejsca w Mediolanie. Agentka, a zarazem żona Mauro, rozmawiała z magazynem Chi o przyszłości napastnika po zakończeniu tego sezonu.

Czy Mauro dołączy do Juventusu? Naprawdę nie wiem. Nie wiem też, czy w przyszłym roku wrócimy do Mediolanu czy zostaniemy w Paryżu. W piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo. Pójdę za wyborem Mauro jako żona, ale i jako agentka, by dać mu dodatkowe bezpieczeństwo. Trudno jest wam z tym dyskutować, bo znam go bardzo dobrze i wiem dokładnie, czego chce jako piłkarz i co sprawia, że czuje się dobrze jako mężczyzna.

Icardi w 18 meczach ligowych dla PSG strzelił w tym sezonie 11 goli. Klub ze stolicy Francji ma możliwość wykupu Argentyńczyka po sezonie za 70 milionów euro.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Te jej wypowiedzi naprawdę brzmią żenująco. Podteksty seksualne, dziwne aluzje, całkowity brak profesjonalizmu i łączenie życia łóżkowego z zawodowym. Icardi miał dobrego agenta i zgłupiał. Zapewne dlatego zamiast klepać od kilku lat w Realu Madryt miota się między jednym skandalem, a drugim.

Calcio Maestro
1 rok temu

Swietnie, jesli partnerka potrafi sprawic, zeby ukochany czul sie dobrze jako mezczyzna. Gratuluje. Mam ochote wstac, odspiewac „sto lat”, bic brawo… Az sie lezka w oku kreci. Ale niech sobie robia dobrze tam, gdzie sa.

Nano
1 rok temu

Wanda Wandą… Ja nie chciałbym w drużynie gościa, który odbija żonę i matkę trójki dzieci koledze/przyjacielowi. Z drugiej strony, przydałby się jakiś nowy środkowy napastnik za Lumbago Higuaina 😁

pogon
1 rok temu
Reply to  Nano

A chciałbyś takiego co zdradza żonę i zostawia ja z dziećmi dla innej? Bo to o Buffonie.

anavrin_
1 rok temu
Reply to  pogon

Przykład idzie z góry, nasz prezydent też ma trochę za uszami.

Dajmy spokój dywagacjom o czyimś prywatnym życiu.

Nano
1 rok temu
Reply to  pogon

No tak, racja.. Zapomniałem jak pojechał po Seredovej…

OldLady
1 rok temu

Może w Paryżu, też mają już dość tego Pana? Nie wiem czemu nie zagrał on z BVB – ich atak z nim to dobry killer – Ney-Ica-Mba. Zamiast tego zagrał DiMaryja. 70 baniek za niego to dobra cena. Może, też PSG cyka się znów wydać by nie podpaść po tym co przytrafiło się City? Pomijam już wypowiedzi „agentki”…

Lucky13131313
1 rok temu

Przydałby się ktoś za Higuaina, chłop miał obiecujący początek, ale teraz już tak dobrze nie jest.
Walczy, biega, cofa się po piłkę, ale od niego raczej wymaga się bramek.

Ostatni akapit-kino 😀
Albo ona jest tak szczera, albo co wydaje mi się bardziej prawdopodobne, jest zwyczajnie tempa jak szpadel 😀

Przejdź do paska narzędzi