Transfery

maciejovsky | 24 stycznia 2022

Ważne słowa dyrektora Fiorentiny ws. Vlahovicia

Dyrektor sportowy Fiorentiny, Daniele Prade, podkreślił, że klub jest otwarty na negocjacje związane z Dusanem Vlahoviciem i nie zamyka przed nikim drzwi.

21-latek to numer jeden na liście transferowej Juventusu, ale oferta musi satysfakcjonować zarząd Violi.

Okienko zamyka się 31 stycznia, jak można powiedzieć, że to koniec? Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Mamy rozwinięty sektor skautingowy bardzo dobrze zarządzany przez Joe Barone. Jesteśmy zadowoleni z realizacji naszej pracy.

Za Vlahovicia dostaliśmy kilka ważnych ofert. Były znaczące, ale nigdy nie otrzymaliśmy żadnych informacji zwrotnych od jego agentów. Po naszej stronie była zawsze duża przejrzystość. Odnoszę się do tego, co powiedział wczoraj Barone – wszystkie nasze drzwi są otwarte.

Mówię to, ponieważ chcemy zrozumieć, czego chce zawodnik i czego chcą agenci. Jesteśmy również otwarci na ponowne rozmowy o przedłużeniu kontraktu. Otrzymaliśmy ważne oferty. Mówię to, ponieważ klub, który zarabia 75 mln euro rocznie i ma cenny skarb, nie może pozwolić sobie na utratę go za darmo. Nasze drzwi do negocjacji są otwarte. Czy dla Juventusu też? Tak. Dla każdego. Musimy jednak zrozumieć, czego pragnie piłkarz, ale to agenci muszą nam powiedzieć o swoich zamiarach.

Wszystkie oferty, które do nas napłynęły były satysfakcjonujące z metodami płatności, które nam odpowiadały. Nie mogliśmy kontynuować rozmów, ponieważ brakuje inicjatywy agentów gracza.

Wycena na 70 mln euro jest aktualna. Bez transakcji zawierających wymiany i bez możliwości rozłożenia zapłaty na wiele lat. Narzucił nam to prezydent.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcelinio76
1 rok temu

Słabo to wygląda, skąd my mamy wziąć tyle kasy 🤔

semtex_yo
1 rok temu
Reply to  Marcelinio76

wbrew pozorom Juve gdyby tylko chcialo mogloby wpompowac hajs jak araby. za klubem stoja pieniadze tyle tylko ze model zarzadzania klubu jest inny.

andi
1 rok temu
Reply to  Marcelinio76

To jest mniej więcej tyle, co: brak wykupu Moraty (co powinno być oczywiste, często zawodzi, 30 na karku) i brak wykupu Keana (sprzeniewierzenie pieniądze przez nowy zarząd).

OldLady
1 rok temu

Niech ten prostak Commisso wyjdzie i to powie głośno: TAK, DO JUVE TEŻ MOŻE IŚĆ.

pogon
1 rok temu
Reply to  OldLady

O co zakład, że Comisso zaraz powie, że został zmuszny szantażem do sprzedaży Vlaho do Juve? I, że to skandal, że Juve wydaje pieniądze, których nie ma? Zaraz zobaczysz.

Pepe_Mar
1 rok temu
Reply to  pogon

Bez przesady. On zawsze mówi, że zawodników mu się kradnie, a nie kupuje 😉

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi