Gracze Juve

Kurp | 22 kwietnia 2022

Włoskie media: Przedłużenie umowy z De Sciglio formalnością

Włoskie dzienniki są przekonane, że negocjacje dotyczące przedłużenia kontraktu pomiędzy Juventusem a Mattią De Sciglio dobiegają końca.

Włoski obrońca najprawdopodobniej przedłuży swoją umowę z Juventusem do końca 2025 roku. Także w jego przypadku klub kładzie nacisk na obniżenie pensji, choć konkretnych kwot na razie nie ujawniono. Niższa gaża nie powinna jednak stanowić problemu, ponieważ De Sciglio jest zadowolony z pobytu w Turynie i deklaruje chęć pozostania w klubie bez szczególnych roszczeń. Ponadto cieszy się on zaufaniem Massimiliano Allegriego.

W tym sezonie Mattia pojawił się na boisku w 27 spotkaniach, pokazując się co najmniej z solidnej strony na obu stronach bloku defensywnego Bianconerich. Jego drugi epizod w Juventusie satysfakcjonuje oczekiwania zarządu i przedłużenie kontraktu wydaje się tylko formalnością.

Oficjalny komunikat zostanie wydany najprawdopodobniej w następnym tygodniu.

 

Źródło: ilbianconero.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SzeFu1897
9 miesięcy temu

Pytanie czy to dobra wiadomość?

luque10
9 miesięcy temu
Reply to  SzeFu1897

Wszystkich pozbyć się nie możemy 🤷‍♂️ De Sciglio natomiast w tym sezonie nakrywa czapką piłkarzy na odstrzał ( Sandro, Arthura, Bernardeschiego, Keana). Jeśli nadal będzie trzymał się, jeśli chodzi o kontuzje ( od pobytu w Lyonie jest z t o niebo lepiej), to lepszego rezerwowego nie znajdziemy w takiej kwocie.

Bianconero62
9 miesięcy temu

Jako zmiennik spoko, ale bez fajerwerków

wojojuve
9 miesięcy temu

Jesli dobrze pamieta to De Sciglio juz teraz ma jedna z najnizszych pensji w zepole, wiec jesli jeszcze dodatkowo ja obniza (1.5 – 2.0mln?) to bedzie to naprawde dobry deal dla nas.

Przejdź do paska narzędzi