Inne

einhard | 30 listopada 2019

Wyciekły stroje na przyszły sezon

Nie dotarliśmy jeszcze nawet do połowy obecnych rozgrywek, a już media przekonują, że wiedzą jak wyglądać będą stroje Juventusu w przyszłym sezonie.

Przed tygodniem opublikowano dopiero pierwsze projekty trykotów na przyszły sezon, jednak media są przekonane, iż docelowe komplety nie będą się znacznie różnić.

Komplet domowy na sezon 2020/21 ma być powrotem do czarno-białych pasów. Wiemy to za sprawą Footyheadlines.com, który opublikował wersje projektowe strojów, wcześniej dane do publicznej wiadomości przez konto na Twitterze: La Maglia Bianconera. Footyheadlines.com to zwykle bardzo wiarygodne źródło, jeśli chodzi o przyszłe projekty trykotów piłkarskich.

Portal opublikował także zdjęcia ukazujące stroje wyjazdowe oraz trzeci komplet.

Źródło: footyheadlines.com

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
1 rok temu

Powiem tak, w zeszłym sezonie bardzo sceptycznie odnosiłem się do źródeł footyheadlines, ale potem okazało się, że mieli rację. Więc jeśli i tym razem tak jest, to… Fantastycznie! Ten komplet jest o wiele lepszy niż obecny. O wiele. Zwłaszcza stroje domowe. Wreszcie są pasiaki, złoto świetnie koresponduje z naszymi barwami, logo Jeepa nie jest wlepką rodem z tych, które sprzedawano z Bravo Sport (podobnie jak w pozostałych kompletach). Stroje wyjazdowe także świetne kolorystycznie, a trzeci komplet, cóż, tutaj można poeksperymentować. I ten eksperyment całkiem się udał, ciekawie to wygląda. Generalnie, podoba mi się to, że wszystkie stroje są na tą… Czytaj więcej »

Harun
Harun
1 rok temu

Oby to była prawda. Rezygnacja z pasów bardzo mi się nie podoba.

klopz
1 rok temu

Zbyt piękna ta plota, żebym od tak w nią uwierzył. Chociaż i tak trochę triggeruje mnie, że Adidas robi sobie z naszych pasów reklamę i na więcej niż 3 nie ma co liczyć.

czeczen
1 rok temu

szkoda ze te pasy niedociagniete do konca, ale przynajmniej ten zloty kolor bardzo ladnie sie zgrywa

Bleach
1 rok temu

Pierwszy to powrót do tradycji, jest OK , trzeci jest kozak moim zdaniem, natomiast drugi … nie podoba mi się kolor , marzy mi się żeby był calkiem/jednolicie czarny .

Rouge
1 rok temu

Pierwszy zdecydowanie lepszy niż z obecnego sezonu, za to drugi jak dla mnie miazga. O trzecim powiem tylko, że obyśmy nie musieli go używać…

Portowiec
1 rok temu

Pierwszy komplet widać pasy wzorowane na tegorocznych „żarówiastych” okazjonalnych koszulkach. Ładnie komponuje się złote wstawki i w końcu ogarnięty JEEP, ale swoją drogą że mózgi z adidasa tyle do tego czasu potrzebowały to jest niepojęte. Ciekawe jak zostanie rozwiązany temat nazwisk i numerów
Drugi komplet to trochę powrót do klasyki więc to zawsze na plus
Na temat trzeciego kompletu napiszę tylko, że całe szczęście nie różowe

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi