Prasa

NR.17 | 9 kwietnia 2020

Wymiana Donnarumma-Bernardeschi?

Jak donosi Sport Mediaset – Juventus może zaoferować Milanowi wymianę Bernardeschi-Donnarumma.

Kluby wcześniej rozważały już wymianę Bernardeschi – Lucas Paqueta, w styczniu, ale nie doszła ona do skutku.

Coraz głośniej mówi się o tym, że czas Federico w Juve dobiegł końca, gdyż nie potarfił odnaleźć się w taktyce Maurizio Sarriego.

Milan wielokrotnie interesował się byłym zawodnikiem Fiorentiny, jednocześnie mając problem z Donnarummą, którego kontrakt kończy się w czerwcu 2021.

Agent Gigio, Mino Raiola, ma bardzo dobre relacje z Juve i mógłby zrobić im przysługę poprzez dopięcie takiej wymiany, czyniąc tym 21-latka naturalnym następcą Gigiego Buffona zarówno w klubie jak i w reprezentacji.

Bramkarz jednocześnie znajduje się na celowniku Manchesteru United, PSG czy Realu Madryt.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
1 rok temu

Donnarumma, na moje oko, odkąd szturmem wdarł się na salony robi bardzo niewielkie postępy. Owszem, rozwija się, ale bardzo, bardzo powoli. Dodatkowo wydaje się, że pewnych elementów rzemiosła, takich jak gra nogami, po prostu nigdy nie opanuje. Szybko wystrzelił i szybko osiągnął niemal maksimum, nie spodziewam się, by był w przyszłości znacząco lepszy, mimo wieku. Na tę chwilę to nie ma podjazdu do Szczęsnego, mimo że Polakowi zdarzają się błędy, pojedyncze braki koncentracji (to także coś, czego Szczęsny nie może pozbyć się od lat). Biorąc pod uwagę obecną formę Wojtka, to ten news brzmi zabawnie. Wolałbym odzyskać ze 25 milionów… Czytaj więcej »

clyde_1987_
1 rok temu

Dziwna byłaby to wymiana, bo przecież Szczęsny nigdzie się nie wybiera, a ponadto prezentuje na tyle wysoką formę, że nikt w Turynie nie myśli o tym, że miałby się stać ledwie rezerwowym, czy nawet grać na przemiennie, a tak musiałoby się stać gdybyśmy sprowadzili goalkeepera klasy Donnarummy. Rację ma anavrin, pisząc, że bramkarz Milanu jakby stanął w miejscu i nie rozwijał się tak szybko jak to miało miejsce na początku jego szalenie efektownej kariery. Niemniej szaleństwem byłoby sądzić, że mógłby wyrazić chęć przenosin do Juventusu, gdzie nie miałby pewnego placu gry. Szczęsny ma już na koncie wygranie kilku rywalizacji z… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi