Gracze Juve

einhard | 20 listopada 2019

Raport medyczny przed meczem z Atalantą

Przerwa w rozgrywkach ligowych dobiegła końca i do klubu nie wrócił jeszcze tylko Juan Cuadrado, który wziął wczoraj udział w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Kolumbii, rozegranym w Stanach Zjednoczonych.

Dzisiaj zespół wznowił treningi w JTC, a Sarri miał do dyspozycji prawie cały skład. Po rozruchu i pracy fizycznej grupa skoncentrowała się na utrzymywaniu posiadania piłki, ze szczególnym uwzględnieniem ofensywnej części gry.

Blaise Matuidi wziął udział w całej sesji treningowej. Miralem Pjanić część treningu spędził na zajęciach indywidualnych, ale niektóre ćwiczenia wykonywał z resztą zespołu. Adrien Rabiot przeszedł trenował samodzielnie z powodu lekkiego obciążenia lewego przywodziciela. Również Cristiano Ronaldo trenował indywidualnie.

Na koniec pojawiła się aktualizacja stanu zdrowia Alexa Sandro: Brazylijczyk przeszedł dzisiaj badania w J|Medical, które wykazały znaczną poprawę stanu lewego przywodziciela obrońcy, który będzie oceniany z dnia na dzień.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
11 miesięcy temu

Rabiot, który mało gra odczuwa przeciążenie. Ramsey ma obawy, że mięśnie są na granicy.. Dobrze chłopaki muszą dostawać w palnik.

Newsio
Editor
10 miesięcy temu
Reply to  Nano

To chyba niekoniecznie kwesta ciężkich treningów w Turynie. Rabiot był całą wiosnę odstawiony od treningów w P$G i pracował w zasadzie tylko indywidualnie (czyli 1/3 tego co powinien). Podobną sytuacją miał tam swego czasu Krychowiak i wystarczył jeden sezon bycia poza poważnym cyklem treningowym żeby z solidnego pomocnika stać się ogórkiem, który nie radził sobie w dołach ligi angielskiej. Zajęło mu sporo czasu zanim wrócił do optymalnej formy fizycznej. Ramsey skończył sezon 18/19 w kwietniu przez kontuzję, a potem dodatkowo przegapił sporą cześć okresu przygotowawczego. Niestety ale musimy się nastawić, że ta dwójka może mieć regularne problemy z dyspozycją fizyczną… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi