Gracze Juve

tItOveN | 23 stycznia 2020

Oficjalnie: Danilo opuści najbliższe mecze

Dzień po zwycięstwie nad Romą piłkarze wrócili do pracy w JTC. Raport medyczny potwierdził u Danilo problem z mięśniem prawego uda. 

Tradycyjnie dzień po meczu zespół został podzielony na dwie grupy: pierwsza odbyła sesję regeneracyjną, podczas gdy druga skupiła się na ćwiczeniach skupionych wokół utrzymywania piłki oraz treningu kondycyjnym.

Testy diagnostyczne przeprowadzone w J|Medical ujawniły u Danilo uszkodzenie ścięgna w prawym udzie. Badania będą powtarzane przez około 10 dni, aby precyzyjnie zdefiniować czas powrotu do zdrowia piłkarza.

 

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pitrek
10 miesięcy temu

Chłop jest fatalny..straszna szklanka, pozbyć się czym prędzej

88frytek
10 miesięcy temu

Tylko kto go kupi…??? Cancelo nie pasował ,Danilo wzięli w rozliczenie …

pogon
10 miesięcy temu

Daniło jak gra to się prezentuje najrówniej z bocznych obrońców. A że zdrowie słabe to jak u co 3 naszego zawodnika. Taki klimat w tym Turynie .

Benq
Editor
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

To my chyba inne mecze oglądamy. Może jest najrówniejszy, ale zdecydowanie najsłabszy, w obronie to pachołek jest.

Harun
10 miesięcy temu

Danilo jak gra, to prezentuje się solidnie. Kontuzje w Turynie trapią praktycznie każdego i Brazylijczyk nie jest tu wyjątkiem. Szklanką to jest De Sciglio i jego należy się pozbyć.

anavrin_
10 miesięcy temu

Zaś pograł na przyzwoitym poziomie, to znowu kontuzja mięśniowa. Bardzo „słabo” wygląda, gdy zawodnik któryś już raz w sezonie schodzi w pierwszej połowie z tego samego powodu. „Słabo”, bo po pierwsze zdaje się, że latem nietrafnie oceniliśmy stan jego zdrowia. Po drugie, za bardzo nie potrafimy nic z tym zrobić lub taka już przypadłość Danilo (nie wiem co gorsze). Po trzecie, burzy to koncepcje gry w danym meczu, i to już na jego wczesnym etapie (zmiany w pierwszej połowie) i ogranicza pole manewru.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi