Prasa

tItOveN | 12 sierpnia 2020

Zaniolo i Pellegrini nie do ruszenia z Romy?

Zmiana właścicielska w stołecznym klubie może spowodować, że zabiegi Juventusu o pozyskanie wskazanej dwójki pomocników spalą na panewce.  

Jak donosi Corriere di Roma, nowe otwarcie w AS Romie pod egidą nowego właściciela, Dana Friedkina, który oficjalnie obejmie stery 17 sierpnia, spowoduje, że Juve będzie musiało poszukać wzmocnień w innym miejscu.

Wilki mają już pracować nad zatrzymaniem swoich najlepszych graczy, a wśród nich wymienia się Lorenzo Pellegriniego, a przede wszystkim Nicolò Zaniolo, o którego wielokrotnie miał wypytywać Juventus.

Nowy właściciel klubu nie chce zaczynać swojej przygody od dokonania wielkich sprzedaży, dlatego pracuje nad odnowieniem kontraktów wspomnianej dwójki, blokując zapędy Starej Damy.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
drekar
3 lat temu

Potrzebny na rozgrywający, moim zdaniem największe szanse mamy na sprowadzenie Rubena Nevesa i Thiago Alcantary, Zaniolo byłby dobra opcja ale trzeba sprzedać Berne lub Ramseya o Khedira juz nie wspomne. Pellegrini jako rezerwowy dobra opcja ale nie jestem pewien czy jeszcze jest aktywna klauzula wykupu za 30mln.

semtex_yo
3 lat temu
Reply to  drekar

Thiago pewnie poza zasiegiem ale Neves to jest marzenie. wspominalem juz dawno temu ze ten pilkarz bylby idealny dla nas i jest do wyciagniecia ale niestety nie za drobne. Wilki pewnie 60-70 mln funtow by wolali.

Pepe_Mar
Editor
3 lat temu

Wolałbym Pellegriniego, ale wydaje się, że żaden może nie być osiągalny. Wielka szkoda, dobrze by było wrócić do Włoskiego rdzenia.

SXR
SXR
3 lat temu

Pellegrini to romanista, myślę, że nie do wyciągnięcia.
Zaniolo to inna sytuacja, ale pewnie byłby drogi, szczególnie przy nowych władzach Romy.

luque10
3 lat temu

Zaniolo powinien być priorytetem, jeśli chodzi o odpowiedź na Tonalego.
Jeden z największych włoskich talentów, napewno będzie trochę kosztował, ale mamy kim bilansować wydatki.

archiasz
3 lat temu

Wyglądana właśnie na to, że jest poza zasięgiem na ten moment. Podobnie nie ma większego sensu wymieniać wśród potencjalnych wzmocnień M-S z Lazio czy Pogby.

jacojaco/Kicek12345
3 lat temu

Moje serce krwawi…. żegnaj ItalJuve…. oby tylko alternatywy nie okazały się kolejnymi Ramseyami.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi