Prasa

einhard | 18 grudnia 2019

Zhang: Inter podbije świat!

Steven Zhang ostrzegł rywali Interu, że zjednoczeni Nerazzurri niebawem podbiją świat.

Inter walczy w obecnym sezonie z Juventusem o Scudetto, a prezydent mediolańczyków podczas świątecznej kolacji był bardzo optymistycznie nastawiony w kwestii przyszłości klubu.

W tej chwili jesteśmy na szczycie Serii A – zauważył chiński biznesmen.

To wiele dla nas znaczy. Oznacza to, że jesteśmy na właściwej ścieżce. Wszystkie nasze wysiłki będą nagradzane krok po kroku.

Ale to również nie znaczy nic. Musimy pozostać pokorni. Musimy wyciągać naukę z przeszłości. Musimy pozostać skupieni. Bez odwagi i pracy nie możemy konkurować na najwyższym poziomie. Zarówno na boisku, jak i poza nim.

W zeszłym tygodniu rozmawiałem z zawodnikami i powiedziałem, że będziemy mieć pewne trudności w przyszłości, ale zawsze pojawiają się jakieś przeszkody do pokonania. Dotyczy to również następnych 100 lat istnienia tego klubu, zawsze będą przeszkody, ale musimy razem stawić im czoła.

Nie boimy się niczego i nikogo. I dziś i w przyszłości będziemy potrzebowali odwagi. Tylko w ten sposób możemy aspirować i konkurować na najwyższym poziomie.

Trudności z przeszłości nie mają znaczenia. Przeszłe przeszkody nie mają znaczenia. Razem, my wszyscy, ta wielka rodzina, podbijemy świat!

Wszyscy jesteśmy zjednoczeni. Forza Inter!

Źródło: sempreinter.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
4 lat temu

Może takie groźby zgłosić od NATO, czy innego ONZ? 😛
Dobrze, że gość wykazuje trochę pokory, patrząc po tym, co odwalał w drugiej rundzie nasz wielokrotny mistrz jesieni. 😛 Chłopakom z Interu już teraz brakuje trochę many, patrząc na stan ich środka pola. Nie sądzę także, aby bez wzmocnień pomoc oparta na Vecino lub Valero (kiedyś świetny zawodnik, obecnie już piłkarski dziadzia) stanowiła jakąś zaporę nie do przejścia. A jak wszyscy dobrze wiemy, Marotta nie umie w zimowe transfery.

Bleach
4 lat temu

Umie nie umie ale 50 baniek dostał na styczniowe okienko.
Ja bym ich nie lekceważył, mówiłem to przed rozpoczęciem sezonu i póki co się sprawdza , niestety .

Gregor del Ptasior
4 lat temu

Taa… Jestem przekonany, że wręcz galaktykę podbiją 😀 zobaczymy jak długo Conte będzie się chciało tam pracować, bo jak nie wygrają w tym roku mistrza to już może się zacząć narzekanie, że restauracja za bogata a kasy nie ma. Dajcie spokój… Oni nie mają wielkiego DNA, wielkiej kultury pracy, odpowiedniego ładu korporacyjnego i długoterminowo nie są klubem który mógłby być stawiany na równi z Juve, Realem, Barcą a nawet Milanem, choć ten sportowo przeżywa słabe lata.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi