Inne

einhard | 10 grudnia 2020

Znamy datę rozpatrzenia kolejnej apelacji Napoli

Poznaliśmy datę wysłuchania apelacji Napoli przez CONI.

Włoska agencja informacyjna ANSA poinformowała o ustaleniu terminu rozprawy w CONI Collegio di Garanzia dello Sport. Posiedzenie ma się odbyć 22 grudnia.

Napoli oczekuje całkowitego anulowania kary, po tym jak klub spod Wezuwiusza otrzymał jeden punkt karny oraz przegrał walkowerem mecz z Juve, na którym się nie pojawił.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gazza
2 lat temu

kabaret.

clyde_1987_
2 lat temu

Do redakcji:

Mam do was małą pretensję w związku z brakiem informacji dotyczącej dzisiejszej śmierci Paolo Rossiego. Specjalnie poczekałem ze „skargą” do wieczora, ale jak widać nie zanosi się, żeby coś się w tym względzie zmieniło. Wystarczyło zamieścić krótką notkę i odesłać czytelników do działu legend, gdzie można zapoznać się z sylwetką naszego ex-snajpera. Sytuacja jest o tyle dziwna, że nie tak dawno temu pojawił się tu news dotyczący zmarłego Maradony, który z Juventusem nie miał nic wspólnego, zaś wspomniany Rossi był dla nas postacią znaczącą.

anavrin_
2 lat temu
Reply to  clyde_1987_

O tym samym pomyślałem, zwłaszcza, że Rossi był członkiem ekipy, która dała Juventusowi pierwszy triumf w Pucharze Europy (co znaczące, biorąc pod uwagę, że mamy ich jedynie dwa).

tItOveN
Admin
2 lat temu
Reply to  clyde_1987_

Niestety czasem tak wychodzi z prozaicznych powodów… w każdym razie nadrobione.

pogon
2 lat temu

Werdykt nie może być inny niż: przyznanie walkowera dla Napoli odjęcie punktu Juventusowi za stawienie się na meczu. Tak będzie sprawiedliwie. Rozegrano już 10 kolejek w tym sezonie Serie A. Z tego co pamiętam jedynie Genoa skorzystała z prawa do przełożenia meczu z uwagi na kilkanaście zakażeń w zespole, a potem musiała grać juniorami w następnym spotkaniu, bo im limit przełożeń się skończył. A jest to zespół, który walczy o utrzymanie i nie widziałem, żeby Preziosi cwaniakował, że on sobie na mecz nie pojedzie, bo zgłosił do sanepidu, że tu jakieś zagrożenia. To co Napoli zrobiło z tym meczem najlepiej… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi