Inne

tItOveN | 5 października 2021

Znamy kolorystykę strojów na sezon 22/23?

Pojawiły się doniesienia, że Juventus planuje wykorzystać fluorescencyjną żółć z ciemnozielonymi dodatkami w wyjazdowym zestawie strojów na sezon 2022-23.

Według Footy Headlines, koszulki projektowane przez firmę Adidas znajdują się wciąż na bardzo wczesnym etapie, dlatego cała koncepcja może ulec zmianie.

Propozycja, która wyciekła dzisiaj do sieci stawia na jaskrawy, neonowy kolor żółty z logo Juventusu i Adidasa w barwie ciemnozielonej.

Kolorystyka może jednak zostać odwrócona w finalnej wersji, gdzie koszulka w kolorze ciemnej zieleni przyozdobiona zostanie jaśniejszymi, żółtymi dodatkami.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
klopz
1 rok temu

Zielony nie ma mieć przypadkiem bana w Serie A od przyszłego sezonu?

Pepe_Mar
1 rok temu
Reply to  klopz

Dobre pytanie. Nie wiem czy ten górny nei łapie się pod kolor zbieżny z ubiorem sędziów? A dolny uznamy, za barwę pochodną niebieskiego i mamy klepnięte 😛

Gryfel
Admin
1 rok temu
Reply to  Pepe_Mar

Tak, reguła wchodzi od sezonu 2022/23.
Problemem nie są sędziowie, ale stacje telewizyjne:

  1. Zielone koszulki czasem słabo widać na zielonej trawie na co narzekali widzowie
  2. Używana jest technologia CGI do wyświetlania targetowanych sponsorów na dany region umieszczając zielone plansze na stadionach.

Jak dla mnie wszystko będzie zależało od odcienia – biorąc pod uwagę, że kwestia jest natury technicznej, to raczej podadzą konkretną listę kolorów ze standardu sRGB.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi