Coppa Italia

Hu Kers | 27 kwietnia 2023

1/2 Coppa Italia: Juventus odpada po bezbarwnym meczu

Koniec marzeń o Pucharze Włoch. Bezradny w ataku Juventus nie potrafił odpowiedzieć na trafienie Interu i odpada w półfinale.

Bramkę na wagę awansu w 15. minucie gry zdobył Federico Dimarco.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
11 miesięcy temu

Inter zagrał jakoś tak na spokojnie, jakby wiedział, że ma wszystko pod kontrolą. I faktycznie tak było. To co ciągle powtarzał Max zaczyna się sypać jak domek z kart. A co mówił: jesteśmy w grze o trzy trofea, idziemy krok po kroczku (mówił tak przy okazji wręcz katastrofalnej gry spowodowanej w dużej mierze kontuzjami). Teraz już jesteśmy w grze o jedno trofeum, a Max zapowiada… walkę o mistrza w przyszłym sezonie. Jeżeli Max położy nam awans do LM to powinien odejść choćby to miało być dla nas kosztowne. Powinno jednak się to stać zaraz po tym gdy ten czarny scenariusz… Czytaj więcej »

CzeJuventus
11 miesięcy temu

Po prostu świetnie, że na finiszu rozgrywek siadła forma. Właśnie teraz, gdy zaczęły się najważniejsze mecze, my opadamy z sił i jest ostry zjazd. Obstawiam, że Sewilli nie przejdziemy, nie taką beznadziejną grą.
Z awansem do LM może być równie, coś gdzieś czytałem, że grozi nam wykluczenie przez UEFA, a wtedy nie ma znaczenia czy uda się skończyć ligę w pierwszej 4.
Z drugiej strony, też czytałem, że podobno Allegri po awansie do LM ma z automatu przedłużenie kontraktu o kolejne 2 lata, czy ktoś to może ewentualnie potwierdzić?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi