Blog

einhard | 29 kwietnia 2019

Adani: Allegri jest chamski i arogancki

Daniele Adani nie zamierza ustępować w konflikcie z Maxem Allegrim.

Para starła się po remisie 1:1 z Interem w sobotę. Allegri nie wytrzymał, gdy Adani krytykował podejście trenera Juve w meczach z Ajaxem i kazał prezenterowi, aby się zamknął i stwierdził, że ten nic nie wie o piłce nożnej.

Kiedy rozmawiam z kimś, bez względu na to, kim jest, pozwalam tej osobie wyrazić siebie i jej myśli, zawsze pamiętając, z kim rozmawiam. – powiedział Adani na antenie Radio Deejay.

Nikt nie mówił o meczu z Interem. Zamiast tego rozmawialiśmy o Lidze Mistrzów i porażce z Ajaxem. Ponieważ Allegri pełni tak ważną funkcję, reprezentuje klub i wielu fanów, musi zawsze mieć argument i odpowiednią odpowiedź. Nie może tak reagować.

Juve musi wygrać Ligę Mistrzów, Scudetto to już zdecydowanie za mało. Klub nie pozyskał CR7, aby wygrywać z Chievo. Allegri był bardzo niegrzeczny i arogancki. Mówienie mi, że nie mogę mieć swojego zdania, ponieważ nie mam wielkich osiągnięć, nie jest rzeczą dobrą, ani odpowiedzialną. Jest to oznaka braku szacunku również w stosunku do tych, którzy oglądają i słuchają go w swoim domu.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi