Transfery

einhard | 20 czerwca 2019

Agent Jorginho: Czekamy na Juve

Media podawały, że Maurizio Sarri po przejściu z Chelsea do Juve pociągnie za sobą dwóch zawodników The Blues — Emersona Palmieriego i Jorginho. Podczas gdy Emerson jasno stwierdził w niedawnym w wywiadzie, że nie zamierza opuszczać Chelsea, agent Jorginho prezentuje nieco inną postawę.

Sarri pokazał już w Napoli i Chelsea, że ​​jest trenerem na najwyższym poziomie.
– Joao Santos w rozmowie z Tuttomercatoweb.

W takim klubie jak Juve, który od lat jest tak dobrze zorganizowany, może się tylko poprawiać i wygrywać seryjnie. Śledzę Sarriego od pięciu lat. Jego styl gry w piłkę jest bardzo widowiskowy. Juventus zmieni się, ponieważ wcześniej wygrywali, ale nie byli przekonujący i atrakcyjni dla oka. Teraz to się zmieni.

Przedstawiciel został zapytany, czy Jorginho podąży śladami Sarriego i trafi do Turynu.

Ma czteroletni kontrakt z Chelsea. Poczekamy kilka dni, aby dowiedzieć się, czy w plotkach zamieszczanych w gazetach o zainteresowaniu Juve jest jakieś ziarno prawdy.

Jego przeszłość w Napoli nie będzie problemem, ponieważ Jorginho jest profesjonalistą. W tej chwili Jorginho jest szczęśliwy w Chelsea. Panuje tam wspaniała atmosfera i nie możemy powiedzieć, że chciałby odejść, ale wszystko może się zdarzyć. Poczekamy i zobaczymy…

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi