Prasa

maciejovsky | 9 września 2019

Agent: Juventus nigdy nie chciał sprzedać Costy

Agent Douglasa Costy, Giovanni Branchini, zapewnił o tym, że Juventus nigdy nie myślał o sprzedaży skrzydłowego, pomi dużego zainteresowania m.in. ze strony Manchesteru United.

Spekulowało się latem, czy Brazylijczyk zostanie w Turynie, a ten nie dość, że sezon rozpoczął w pierwszym składzie Juve, to jeszcze pokazał wiele błyskotliwych zagrań, a ponadto zanotował dwie asysty.

Szczerze mówiąc, to ani Allegri ani Sarri nigdy nie myśleli o wypuszczeniu Douglasa z drużyny – powiedział Branchini na łamach Daily Mail.

Zainteresowanie Manchesteru United było duże, ten klub od dawana interesował się Costą. Zresztą nie był to jedyny klub z Anglii, który chciał go pozyskać, ale z pewnością był najbardziej aktywny. Douglas miał niezliczone problemy zdrowotne, w zeszłym sezonie bardzo często był kontuzjowany. Bardzo profesjonalnie podchodzi jednak do odzyskania formy.

Juventus tak naprawdę nigdy nie zamierzał go sprzedać, pomimo dużej presji ze strony United. Douglas to profesjonalista w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Potrafi dostosować się do każdej taktyki i rzeczywistości. Przypomnijcie sobie chociażby to, jak radził sobie na Ukrainie, a więc w kraju zupełnie innym niż Brazylia. Costa uwielbia Juventus, choć Premier League to wspaniała liga, ale United nie było na tyle przekonujące dla Juventusu. Gracz pozostał w Turynie i jest prawdziwym piłkarskim mistrzem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Juvercadio
4 lat temu

Costa na Instagramie zdementował te doniesienia. Napisał że wyrażał się jasno w tym temacie – interesuje go tylko Juventus i odniesienie sukcesu z ekipą Bianconerich. Dodatkowo Brazylijczyk napisał, że jedynym agentem jakiego ma jest agent z Brazylii, a nie przytoczony w artykule Branchini

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi