Gracze Juve

maciejovsky | 2 września 2019

Agent Ruganiego: Pozostanie w Juve było dla niego priorytetem

Daniele Rugani znajdował się na radarze kilku klubów w tym okienku transferowym, ale jego agent wykluczył odejście z Juventusu.

Obrońcą interesowały się takie kluby jak Arsenal, Roma, Milan czy nawet Barcelona, jednak przy poważnej kontuzji Giorgio Chielliniego, Rugani został zdjęty z rynku.

Jest jedynym Włochem spośród obecnych w Juventusie, który dorastał w tym klubie. I choć od sześciu czy siedmiu lat Daniele znajduje się w orbicie zainteresowań wielu klubów, to jego priorytetem było pozostanie w Turynie. Przyznaję, że pojawiły się pewne możliwości na odejście, były podjęte negocjacje, ale otrzymaliśmy zapewnienie, że Juventus chce zatrzymać Daniele.

Rugani zawsze średnio rozgrywał 40 procent meczów Juve w sezonie, ponieważ miał 21 lat i przed sobą trzech najlepszych obrońców w Europie. Niewielu graczy bierze udział w co najmniej 50 procentach gier Juve.

Jeśli chcesz pozostać w jednym z najlepszych klubów, to musisz wiedzieć, że rywalizacja o miejsce w składzie jest nieunikniona i na pewno będzie następować rotacja zawodnikami. Nikt nie jest nietykalny poza Cristiano Ronaldo, ale on nie jest zwykłym człowiekiem!

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi