Serie A

einhard | 16 maja 2019

AKTUALIZACJA 2: Jutro kolejne spotkanie?

Spotkanie Maxa Allegriego, Andrei Agnelliego, Fabio Paraticiego i Pavela Nedveda trwa właśnie w siedzibie głównej Juventusu.

Trener spotkał się z Andreą Agnellim zeszłego wieczora na kolacji, a dziś ma spotkanie, na którym obecne są także pozostałe osoby z kierownictwa Juve.

Allegri poprowadził dzisiejszą sesję treningową i wszyscy gracze opuścili już centrum treningowe. Calciomercato podaje, że obecnie Włoch rozmawia z klubem o swojej przyszłości.

Sky Sports dodaje, że w spotkaniu uczestniczą Claudio Chiellini (brat Giorgio, koordynator zespołu U-23) oraz Federico Cherubini (bliski współpracownik Fabio Paraticiego).

AKTUALIZACJA:
Allegri opuścił Continassę. Calciomercato podaje, że nie jest wiadome, czy Juve opublikuje jakikolwiek oficjalny komunikat po spotkaniu, które najwyraźniej już się zakończyło.

Według Sky niebawem możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu Juventusu.

AKTUALIZACJA 2:
Romeo Agresti oraz Sky podają obecnie, że nie mamy co liczyć na oświadczenie Juventusu. Klub nie chce niczego publikować przed niedzielnym świętowaniem zdobycia Scudetto, aby nie zakłócać zabawy fanom. Ponadto oba źródła podają, że jutro możemy się spodziewać także trzeciego spotkania Allegri-Agnelli.

źródło: calciomercato.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi