Gracze Juve

tItOveN | 13 czerwca 2021

Angielskie kluby po Dragusina?

Radu Dragusin jeszcze przed odnowieniem kontraktu z Juventusem przyciągał spore zainteresowanie. Rumun jest jedną z gwiazd młodzieżówki turyńskiego klubu. Jednak pomimo kilku szans otrzymanych od Andrei Pirlo, nastolatek wciąż nie jest stałą częścią pierwszej drużyny.

Defensor otrzymał propozycję nowego kontraktu, ponieważ trener Pirlo uważał go za jednego z zawodników młodzieżówki, który zasługuje na awans do pierwszej drużyny. Nie wiadomo jednak, jak jego sytuacja będzie wyglądać pod skrzydłami Massimiliano Allegriego.

Niezależnie od tego, jeden z wcześniej zainteresowanych nastolatkiem klubów, wciąż trzyma na nim oko. Według La Gazetta dello Sport, na którą powołuje się Calciomercato, chodzi o Crystal Palace. Krążą nawet pogłoski, jakoby przedstawiciel Premier League wystosował już oficjalną ofertę transferu.

Nie jest jasne, jaką decyzję Juventus ostatecznie podejmie, lecz sam zainteresowany ma wyrażać chęć pozostania. Nie jest tajemnicą, że Stara Dama potrzebuje pieniędzy na letnie zakupy, a oferta od Crystal Palace mogłaby zapewnić odpowiedni zastrzyk.

Źródło: juvefc.com
Autor tł.: Jakub Kwapień

 

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wojojuve
2 lat temu

Jedyne rozsądne rozwiązanie to zdać się w tej sprawie na osąd Allegriego. Jeśli chłopak miałby zagrać raptem 3 mecze w sezonie to szkoda go trzymać i lepiej wypożyczyć lub sprzedać z opcją odkupu.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi