Transfery

Hu Kers | 9 marca 2019

Bitwa gazet na temat nowego trenera Juve

Choć przed Starą Damą najważniejsze spotkanie w tym sezonie, a awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów nadal jest w zasięgu Bianconerich, gazety już „zwolniły” z posady trenera Juventusu, Maxa Allegriego.

Coraz więcej czytamy o nieuniknionym końcu pobytu Toskańczyka w Turynie, niezależnym od wyników Ligi Mistrzów w obecnym sezonie.

W kończącym się tygodniu media zalały nas falą doniesień niemal we wszystkich kierunkach, sugerując nawet wstępne porozumienie Starej Damy z Pepem Guardiolą.

Po raz pierwszy teoria ta pojawiła się w Radio CRC, gdzie dziennikarz Il Giornale Luigi Gelpa stwierdził, iż otrzymał informację na ten temat z tego samego źródła, które informowało go o przenosinach do Stolicy Piemontu Cristiano Ronaldo.

Angielska prasa oszalała na punkcie tej teorii, popierając ją chęcią zmiany środowiska trenera Manchesteru City, który miałby szukać nowych wyzwań w kolejnej lidze. Hiszpan płynnie posługuje się językiem włoskim, gdyż jako piłkarz bronił barw Brescii oraz Romy.

W nieco innym kierunku podążają z kolei gazety na Półwyspie Apenińskim, które teorię z Guardiolą stawiają w drugim rzędzie. Priorytetem zdaniem włoskich dziennikarzy jest Zinedine Zidane, a alternatywą pozostaje powrót Antonio Conte.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi