Transfery

Hu Kers | 20 czerwca 2023

Bonucci-Juve: Pierwsze znaki pożegnania

Klub jest gotów „uwolnić” stopera, by ten obrał nowy kierunek w swojej karierze.

Ostatni defensor z legendarnego trio BBC chciałby pozostać w drużynie, również ze względu na możliwość występów w Reprezentacji. Klub z kolei uważa Włocha za 5. w kolejce do gry i ne traktuje go jako części nowego projektu.

Bonucci, który w barwach Starej Damy zagrał ponad 500 spotkań, mógłby w klubowej kasie zwolnić pokaźną sumę, która w obliczu braku gry w Lidze Mistrzów jest niezwykle istotna dla dyrekcji klubu.

Źródło: Tuttosport

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
10 miesięcy temu

Wątpię, by Bonucci miał dać jeszcze coś wartościowego tej drużynie. Tnijmy koszty, nawet ryzykując, że jako 4-5-ego stopera będziemy mieli jakiegoś młokosa z Next Gen.

kubak
10 miesięcy temu

Jak najbardziej dobry ruch. Mancini tax zresztą wypowiadał się w podobnym tonie, więc Bonucci raczej na reprezentację nie na co liczyć. A jego miejsce ktoś z Next Gen pewnie zajmie.
Jednocześnie nie chce mi się wierzyć że to piszę. Pamiętam jego pierwsze mecze w Juve. Bardzo mi było szkoda jak przechodził do Milanu, bardzo się cieszyłem jak wracał, teraz będę bardzo smutny jak odejdzie.

Conti 10
10 miesięcy temu

Ja „Bonusa” darzę wielką sympatią i uważam, że gdyby opuścił 50% pensji zatrzymałbym go na kolejny sezon

OldLady
10 miesięcy temu

Bonucci dodał na mediach „J.” spekuluje się, że to znak – Juventus i kropka. To znaczy, że pozostaje w Juve i kropka. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że o ile Bonus umie rzucić fajną piłkę do napadu z pominięciem pomocy – tak odstaje już w zasadzie we wszystkim innym i samo dobre ustawianie się nie pomaga.

clyde_1987_
10 miesięcy temu

Pomimo szarży sprzed lat, która spowodowała niespodziewany transfer do Milanu mam dużą słabość, ale też ogromny szacunek do Bonucciego, który przez wiele lat gry w Juventusie wielokrotnie udowadniał swoją wartość i bezsprzecznie zapisał się pozytywnie w historii klubu. Niemniej nic nie trwa wiecznie i od jakiegoś czasu nasz defensor spisuje się nie tyle przeciętnie, co zwyczajnie bardzo słabo i to zarówno na poziomie klubowym jak i reprezentacyjnym.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi