Konferencja prasowa

Hu Kers | 13 września 2021

Bonucci: Musimy odnaleźć ciągłość

Leonardo Bonucci, który wraz z trenerem pojawił się na konferencji prasowej przyznał rację Allegriemu, potwierdzając, że odpowiedzialność za ostatnie wyniki leży na barkach całego zespołu.

Obrońca przyznał, że zespołowi brakuje rytmu i ciągłości w poczynaniach na boisku.

Istnieje problem ciągłości, musimy pracować, wiedząc, na co nas stać, odkrywając na nowo pokorę, która charakteryzowała zwycięskie sezony Juventusu.

Tylko jako zespół możemy wznowić drogę, która należy do nas. Jutro musimy wziąć na siebie odpowiedzialność za to, co robimy, nie cofając się przed niczym. Kiedy nosisz koszulkę Juventusu, musisz wyjść na boisko, by osiągnąć jedyny cel: zwycięstwo.

Spoczywa na nas presja, ale kiedy grasz dla Juventusu, musisz być do niej przyzwyczajony. Musimy być silniejsi od tego wszystkiego, jutro będzie trudny mecz także z fizycznego punktu widzenia. Ciągłość musi być cechą Juventusu, jeśli chcemy osiągnąć nasze cele, niezależnie od konkurencji. W każdym momencie, w każdym dniu, w każdym meczu musimy dawać z siebie 100%.

Po Napoli myśleliśmy tylko o treningach. Szczęsny musi zachować spokój i nie przywiązywać wagi do krytyki. Wszyscy musimy pozostać skupieni na boisku, aby ta chwila minęła jak najszybciej.

Przyglądaliśmy się naszym jutrzejszym przeciwnikom, wiemy, że na stadionie czekać będzie na nas gorąca atmosfera, ale możemy myśleć tylko o tym, by przywieźć do domu trzy punkty. Ci, którzy noszą koszulkę Juventusu, cieszą się zaufaniem wszystkich. Ktokolwiek ją nosi, to dlatego, że na to zasługuje i nie powinien myśleć o żadnej presji czy krytyce.

 

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

Ciągłość czego?:D

Chinook
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Jednak sa fragmenty meczów, gdy gramy dobrze. Może o taką ciągłość mu chodzi.

anavrin_
2 lat temu
Reply to  Chinook

Albo o ciągłość w długim horyzoncie czasu? W sensie, że muszą zachować ciągłość sukcesów, ciągłość osławionego DNA czyli nie dopuścić do seryjnego przegrywania?

El_Caballo_De_Herrero_Magico
Reply to  anavrin_

Ciągłość to jest słowo klucz. Przed każdym meczem wymyślasz słowo klucz. Następnie wpisujesz do generatora wypowiedzi przed meczowych i masz gotowy tekst na konferencje. Nie dziękujcie:D

mario
2 lat temu

Najważniejsze że Wojtek ma ciągłość.. Baboli xd

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi