Prasa

switi | 23 marca 2021

Borriello komentuje sytuację Pirlo

Były napastnik Juventusu, Marco Borriello, w jednej z wypowiedzi skomentował posadę Andrei Pirlo jako trenera Starej Damy.

38-latek w styczniu przeszedł na emeryturę po pracy w UD Ibiza, grał z Pirlo zarówno w Milanie, jak i Juventusie i został zapytany o trudną sytuację na Allianz Stadium.

Borriello przyznał, że Pirlo popełnił do tej pory jeden błąd, którym było przejęcie posady jako następcy Maurizio Sarriego.

Jedynym błędem, jaki popełnił było zeszłe lato. To prawda, że kiedy dzwoni Stara Dama, ciężko odmówić. Gdybym był Pirlo, zrobiłbym krok w tył i zaczął od prowadzenia składu U-23. Ale był to jego jedyny błąd w tej sytuacju – powiedział w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gryfel
Admin
3 lat temu

W sumie racja, Pirlo podjął duże ryzyko. Ale z drugiej strony nie wiemy jak wyglądały negocjacje. Może został postawiony w sytuacji:*”albo bierzesz pierwszy skład albo rozumiemy, że nie masz ambicji, nie będziemy wiązać z tobą żadnej przyszłości i odpalimy cię jak Deschampa.”

Anaz
3 lat temu

To nie błąd Pirlo tylko głupota. Gattuso po 4 latach praktyki dostał AC Milan i to jaki. Rozwalony, zagubiony, bez ciekawych transferów i do tego w przebudowie. Wyniki jakie z nimi osiągał były genialne, teraz ma Napoli w spadku po erze Sarrim i też ciężko mówić aby źle sobie radził. Gdyby nie pare lat z Napoli na 2gim miejscu to nie było by mowy o jego zmianie.

A Pirlo myśli że wejdzie i poukłada drużynę z buta, podpisując kontrakt bez certyfikatu.

Last edited 3 lat temu by Anaz
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi