Prasa

einhard | 14 października 2021

Branchini: Vlahović inwestuje w siebie

Giovanni Branchini twierdzi, że Dusan Vlahovic nie odrzucił nowego kontraktu z Fiorentiną z powodu pieniędzy.

Umowa napastnika obowiązuje do czerwca 2023 roku i piłkarz odrzucił ostatnią propozycję przedłużenia zaoferowaną przez Violę.

21-latek jest łączony z Interem, Tottenhamem Hotspur, Atletico Madryt, Liverpoolem i Manchesterem City, chociaż media w Serbii i we Włoszech są przekonane, że ​​to Juventus jest faworytem do pozyskania piłkarza.

Istnieje wiele detali i sytuacji, które mogą skłonić gracza do zmiany otoczenia, niezależnie od sytuacji ekonomicznej – powiedział agent i honorowy prezes Italian Agents’ Union w rozmowie z Corriere della Sera.

Branchini został zapytany o sytuację zawodników, którzy odrzucają oferty przedłużenia kontraktów.

Może po prostu mają ambicję wyboru miejsca gry. Jeśli Vlahović zrezygnuje z podpisania nowej umowy, zainwestuje w siebie. W takim przypadku zrezygnuje przecież z pieniędzy, które mógłby zarobić za sam podpis pod odnowieniem kontraktu.

Według Il Corriere dello Sport, Dusan Vlahović ciągle może jednak przedłużyć swoją przygodę we Florencji, ale tylko w przypadku jeśli zrezygnuje z usług swojego obecnego agenta, Darko Ristica.

Piłkarz zarabia obecnie jedynie 800 tysięcy euro rocznie, ale Toskańczycy zaproponowali mu nowy, pięcioletni kontrakt z pensją wynoszącą 4 mln euro. Rozmowy załamać się miały jednak z powodu oczekiwać agenta, który między innymi chciał zapewnić sobie 10% od wartości przyszłej sprzedaży napastnika.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi