Serie A

einhard | 21 marca 2019

Callejon: My się nie poddamy

Jose Callejon ostrzega Juventus, że Napoli nie zrezygnuje z marzeń o Scudetto.

Juve to bardzo silny zespół. – powiedział Callejon w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Są tacy od lat i z Cristiano Ronaldo wzmocnili się jeszcze bardziej. Ale my również jesteśmy świetnym zespołem, wykonujemy swoje zadania i zaciekle walczyliśmy z nimi w dwóch bezpośrednich meczach ligowych, które dane nam było zagrać.

Niestety nie poszły one po naszej myśli, ale zawsze byliśmy na drugim miejscu, tuż za nimi. To jeszcze nie koniec, nie możemy rezygnować z niczego i musimy walczyć do końca.

Callejon był jednym z trzech graczy Napoli w najlepszej jedenastce Serie A z rundy jesiennej. Co ciekawe w zestawieniu nie znalazł się żaden zawodnik Juve, które jest niepodzielnym liderem tabeli.

Cieszę się, że znalazłem się w tym zestawieniu. Pokazuje to, że na poziomie indywidualnym radzę sobie bardzo dobrze, ale jestem również bardzo zadowolony z tego, jak prezentuje się cały zespół.

Cieszę się również, że w najlepszej jedenastce znaleźli się moi koledzy z drużyny. Gdyby to zależało ode mnie, umieściłbym w niej wszystkich całą naszą drużynę. Widzę, jak pracują i grają i myślę, że są najlepsi.

Nadal jednak jest to piękne zestawienie, począwszy od bramkarza i obrony z Acerbim i De Vrijem. Są też Zapata i Papu Gomez z Atalanty, którzy rozgrywają świetny sezon, podobnie jak Praet. W takim zespole musiałbym biegać więcej, ale to nie byłoby dla mnie problemem. Wszyscy gracze z najlepszej jedenastki zostali do niej wybrani, ponieważ na to zasługują.

Najlepsza jedenastka pierwszej części sezonu Serie A: Donnarumma; De Vrij, Acerbi, Romagnoli; Callejon, Praet, Zieliński, Papu; Zapata, Piątek, Milik

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi