Prasa

Pepe_Mar | 11 października 2023

Fagioli pod okiem prokuratury! AKTUALIZACJA

Nie ucichła jeszcze sprawa zawieszenia Pogby za doping, a już kolejna afera wypływa na wierzch i nie daje spokoju fanom Juventusu.

Goviani Albanese donosi, że młody talent Bianconerich obstawiał zaklady sportowe na nielegalnych we Włoszech platformach, co zostało potwierdzone przez śledczych łącząc konto Fagiolego z wejściami na platformy. Turyńska policja rozpoczęła śledźtwo kilka miesięcy temu i w tym tygodniu dotarła do śladów łączych sprawę z włoskim pomocnikiem. Aktualnie dochodzenie ma na celu sprawdzenie czy rzeczywiście Fagioli obstawiał tam zakłady.

Obstawianie zakładów z zasady nie jest nielegalne we Włoszech, ale zakazane jest używanie nielegalnych platform. Jeśli przypuszczenia się potwierdzą, Nicolo grozi kara finansowa lub do 3 lat zawieszenia.

Ciężkie miesiące środowiska Juve…

 

 

AKTUALIZACJA: Jak donoszą wszystkie główne media we Włoszech Fagioli kończy sezon 2023/2024 poprzez ugodę z Prokuraturą. Młody Włoch zostanie najprawdopodbniej zawieszony na 7 miesięcy w zwiazku z aferą zakładów sportowych u nielegalnych bukmacherów. Jeśli inne doniesienia się potwierdzą, to jeszcze surowsze kary czekają Tonaliego czy Nicolo Zaniolego.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lookashq
7 miesięcy temu

Jako fan Juve jestem zmuszony przyznać że klub w zasadzie można określić jako fekalia piłki klubowej.

CzeJuventus
7 miesięcy temu

Po 2006 roku wydawało się, że Juve zaszczepi w sobie hasło „nigdy więcej hańby”, ale jednak jak widać niczego się nie nauczyli i dalej przynoszą wstyd całemu środowisku. Serio, klub mem to się zrobił.

klopz
7 miesięcy temu

Piłkarz debil – a raczej nałogowiec, któremu odcięło kontrole – to totalnie nie zdarzyło się w żadnym innym klubie i nigdy nie zdarzy, dlatego musimy mówić o hańbie i fekaliach piłki klubowej. Ja myślę, że za wszystkim stoi Allegri – to dopiero początek wielkiej afery i zaraz się okaże, że to on kazał puszczać totomixy nie tylko Fagiolemu, ale i całej drużynie – wspomnicie moje słowa.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi