Gracze Juve

tItOveN | 4 lutego 2021

Continassa: Indywidualne treningi Dybali i Ramseya

Po wolnym dniu udzielonym przez trenera Pirlo, Juve wróciło do pracy w JTC w Continassie. 

Zwycięstwo 2:1 nad Interem Mediolan ucieszyło wszystkich, ale głowy piłkarze są już skierowane na następny mecz.

W sobotę, o godzinie 18.00, na Allianz Stadium Stara Dama zmierzy się w Serie A z AS Romą.

Zespół spotkał się dziś rano w centrum treningowym, aby rozpocząć przygotowania do meczu z Giallorossimi. Plan dzisiejszej sesji treningowej obejmował ćwiczenia techniczne i minimecz.

Jutro zawodnicy ponownie spotkają się w godzinach porannych. O 14.30 tradycyjna konferencja prasowa trenera Pirlo.

Ramsey i Dybala, zgodnie z planem, przeprowadzili spersonalizowaną sesję treningową na boisku.

Bentancur otrzymał dodatkowy dzień wolny.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Halupa
4 lat temu

Najlepiej jak by ci dwaj zaczęli trenować pakowanie walizek i wyjazd z Juventusu. To na pewno się im przyda.

OldLady
4 lat temu
Reply to  Halupa

No i któryś z graczy: Dybala, Ramsey, Rabiot moim zdaniem nas pożegna. Dybala ma już uporządkowane papiery wizerunkowe…

Halupa
4 lat temu
Reply to  OldLady

I właśnie dlatego liczę na to że, się w letnim mercato z nami pożegna.

Jankochama
4 lat temu

Ciekawe czy do leczenia Ramseya wykorzystywane są jakieś specjalne sposoby rehabilitacji i czy szukają nowych rozwiązań, bo obecnie co się wyleczy to chwilę później znowu wraca do szpitala.

luque10
4 lat temu

Ciekawe ile tym razem zajmie Dybali dojście do choćby formy z meczu z Milanem.
Oby tym razem szybko osiągnął swój poziom, bo Kulusevski gra w kratkę, a, Morata wraca do swojej optymalnej formy niestety.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi