Serie A

tItOveN | 9 listopada 2019

Costa: Milan zasługuje na szacunek

Douglas Costa twierdzi, że AC Milan zasługuje na szacunek i kolejny raz przyznał, że bardzo ceni sobie bramkę zdobytą w meczu z Lokomotivem.

Oczywiste jest, że Milan w przeszłości był fenomenalnym zespołem, który wygrał wszystko, ale uważam, że nadal są dobrą drużyną, która zasługuje na wielki szacunek – powiedział Brazylijczyk w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Paqueta jest świetnym graczem. Znam go dobrze z reprezentacji. Ma doskonałą jakość, ale futbol w Europie różni się od brazylijskiego pod względem agresji i wierzę, że z czasem pokaże swoją wartość.

29-latka zapytano następnie o jego indywidualny popis w meczu z Lokomotiwem.

Grałem na pozycji nr 10 i trudno mi było znaleźć sobie miejsce. Wymieniłem krótkie uwagi z Paulo Dybalą i Leo Bonuccim i stwierdziłem, że powinienem przesunąć się nieco na lewo.

Kiedy minąłem dwóch obrońców, zobaczyłem, że mam wolne miejsce przed bramką, a Gonzalo Higuain popisał się świetnym podaniem na jeden kontakt.

To najpiękniejszy gol w mojej karierze. Nie jestem przyzwyczajony do zdejmowania koszulki po bramkach, ale był to dla mnie wyjątkowy moment.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

Piękny gol i duża kurtuazja w stosunku do rywala.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi