Gracze Juve

einhard | 30 września 2019

Cuadrado: Wszystkie mecze w LM są ciężkie

Juve wkracza w ostatni etap przed przerwą na mecze reprezentacyjne i jest to tydzień, w którym Bianoconerich czeka mecz w Lidze Mistrzów przeciwko Bayerowi Leverkusen i ligowe starcie z Interem.

Bramkę, którą strzeliłem z Atletico, widziałem już kilka razy – powiedział Juan Cuadrado w rozmowie z klubową stroną.

Stworzyliśmy problemy Atletico i wiemy, że ciągle się poprawiamy. Coraz lepiej udaje nam się wykonywać to, czego oczekuje od nas trener.

Wszystkie mecze pucharowe są trudne i musimy być tego świadomi. Wszystkie drużyny wychodzą na boisko z chęcią osiągnięcia pozytywnego wyniku. Musimy zawsze zwracać uwagę na wszystko i nikogo nie lekceważyć.

Gra na skrzydle była zawsze moim atutem, ale jestem do dyspozycji trenera, nie ważne o co mnie poprosi. Jestem tu, aby dać drużynie 100% z siebie, szczególnie w obecnej chwili, gdy kilku graczy jest kontuzjowanych. Rozmawiałem już o tym z Barzaglim, na pewno jego doświadczenie bardzo nam pomoże.

Kolumbijczyk został zapytany również o nadchodzący weekend.

Inter to świetny zespół, walczą o to, aby dojść do końca drogi, ale my również damy z siebie wszystko.Niedziela będzie wielką bitwą i mamy nadzieję osiągnąć pozytywny wynik.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi