Demiral lub Rugani w zamian za Donnarummę?
Nasilają się plotki o zainteresowaniu Juventusu bramkarzem Milanu, Gianluigim Donnarummą.
Umowa Giglio obowiązuje jeszcze tylko przez 19 miesięcy i mówi się, że rozmowy o jej przedłużeniu utknęły w martwym punkcie z powodu oczekiwań finansowych 20-latka. To może otworzyć drzwi dla Juve, a La Gazzetta dello Sport pisze, że dyrektor sportowy Fabio Paratici już dziś przygotowuje grunt pod ofertę.
Gazeta przekonuje, że dyrektor sportowy Starej Damy jest gotowy zaoferować Meriha Demirala, albo Daniele Rugani za młodego bramkarza. Obecnie pierwszym bramkarzem Juventusu jest Wojciech Szczęsny, który jest związany z klubem tylko do czerwca 2021 roku.
Źródło: football-italia.net
Rugani za Romagnoliego :DDDDDDD Na co nam Donnarumma. Wojtek ma jeszcze dużo lat do końca kariery, a jak skończy to pewnie Buffon nadal będzie dostępny XD
Na ten moment nie widzę powodu, żebyśmy dokonywali dużej zmiany w naszej bramce, a taką byłoby sprowadzenie Donnarummy. Wojtek spisuje się bardzo dobrze, zaś prasa w Italii donosi o przedłużeniu z nim obecnej umowy. Inna sprawa, to fakt, iż obecny goalkeeper Milanu jest łakomym kąskiem, co prawda przydarzają mu się wpadki, niemniej ma ledwie 20 lat, a przecież już duże doświadczenie w dużej piłce, a ponadto jest Włochem, a tych w Juventusie jest coraz mniej, co jak sądzę stanowi pewien problem dla naszego zarządu.