Gracze Juve

fj10 | 20 lipca 2021

Demiral na rozdrożu – cena odstrasza ewentualnych kupców

Przyszłość Meriha Demirala pozostaje niepewna. Słaby występ Turcji i samego zawodnika na Euro 2020 nie pomógł w przyciągnięciu zainteresowania.

Massimiliano Allegri z pewnością da każdemu szanse na wykazanie się, lecz w przypadku tureckiego defensora, regularna gra jest niemożliwa. Tuttomercatoweb potwierdza, że transfer Demirala jest prawdopodobny.

Stara Dama jest otwarta na sprzedaż zawodnika. Włodarze wiedzą, że finanse są mocno napięte. Pozbycie się wynagrodzenia Turka mogłoby choć w małym stopniu pomóc.

Kwota, od której Juve zgodziłoby się, aby przysiąść do rozmów, to 30 mln euro (inne źródła twierdzą, że cena wywoławcza to 40 mln euro). Inne kluby mają niezbyt przychylnie patrzą na te oczekiwania. Niezależnie od tego, Włosi nie zamierzają robić zniżek.

Sytuacja Demirala jest skomplikowana i może wyjaśnić się dopiero w ostatnich dniach okienka transferowego. Sam zawodnik jest ponoć gotów na odejście, aby notować regularne występy w innym zespole.

 

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
11 miesięcy temu

Facet miał na prawdę przyzwoite wejścia. Oczywiscie wolałbym jego niz Ruganiego na ławce. Ale sam Demiral chyba ławki nie zaakceptuje. Szkoda, bo z De Ligtem mógł być podporą defensywy na długie lata.

kubak
11 miesięcy temu
Reply to  Pepe_Mar

Piękno duetu Chiellini – Bonucci objawiało się w tym, że ten pierwszym był przecinakiem, a drugi potrafił uruchomić akcję. W przypadku De Ligt – Demiral mamy do czynienia z dwoma przecinakami. Fajnie byłoby znaleźć młodego obrońcę o charakterystyce Bonucciego… Albo przerobić jakiegoś DMa z U23 na obrońcę — może akurat się uda. 😛

jacojaco/Kicek12345
11 miesięcy temu
Reply to  kubak

Ściągnijmy Lucę Marrone 😀

Bad_Magick
11 miesięcy temu
Reply to  kubak

Takich obrońców jak Bonucci jeśli chodzi o umiejętność zagrania piłki do przodu to ja nie kojarzę więcej niż pięciu w ostatniej dekadzie. Raczej nie mamy co liczyć na powtórkę.
De Ligt ponoć kiedyś grał na DMie, może się jeszcze ogarnie, młody jest. Początki Bonusa w Juve nie napawały optymizmem a jak się skończyło wszyscy wiemy 🙂

jacojaco/Kicek12345
11 miesięcy temu

Krytyka Demirala przy jednoczesnym braku reakcji na błędy DeLigta przypomina mi mem z Gordonem Ramseyem, gdzie znany kucharz na jednym obrazku tuli utalentowane dziecko, aby na drugim wyzwać jakiegoś biedaka od pieprzonych osłów. Turek może i popełnia błędy, ale takiej agresji, ogarnięcia i jaj w tak młodym wieku to rzadko możemy uświadczyć. Porównajmy to do wielce utalentowanego Ruganiego…

pogon
11 miesięcy temu

Nie podzielam tej interpretacji gry Turka. Na dzień dzisiejszy Demiral ma wszystkie wady Chielliniego, nie posiadając jego zalet.

88frytek
11 miesięcy temu

40mln i 40mln a pozniej albo w tym oknie odejdzie na wypożyczenie albo zostanie i za rok za dopłata go oddadzą

Przejdź do paska narzędzi