Prasa

einhard | 4 kwietnia 2019

Duże zainteresowanie Douglasem Costą

Tottenham Hotspur, Manchester United, Manchester City i Paris Saint-Germain ustawiły się podobno w kolejce po Douglasa Costę.

Wiele mówi się na temat odejścia Brazylijczyka z końcem sezonu. Wpływ na to ma wiele czynników, a głównie częste okresy słabszej formy, przeplatane kontuzjami oraz problemy dyscyplinarne związane z opluciem przeciwnika i wypadkiem samochodowym, po którym piłkarz i tak pojawił się w Paryżu na urodzinach Neymara, wbrew woli swojego klubu.

O zainteresowaniu PSG i obu klubów z Manchesteru media rozpisują się już od pewnego czasu, ale teraz Tuttosport twierdzi, że do zespołów chcących zakontraktować Costę dołączył Tottenham.

Juve zapłaciło 46 mln euro plus premie za pozyskanie 28-latka z Bayernu Monachium w 2017 roku, ale Douglas Costa strzelił tylko jedną bramkę i zaliczył zaledwie dwie asysty w 24 występach w tym sezonie. W związku z tym Bianconeri mają być skłonni do sprzedaży Brazylijczyka, ale według gazety oczekiwać będą co najmniej 50 mln euro za swojego piłkarza.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi